Yükleniyor

Dyt. Canberk Çolak

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Canberk Çolak, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Canberk Çolak kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Canberk Çolak için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Dyt. Canberk Çolak, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Dyt. Canberk Çolak

     Dyt. Canberk Çolak, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Dyt. Canberk Çolak için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Dyt. Canberk Çolak Bilgiler

       Dyt. Canberk Çolak, 2014 yılında Ankara'da bulunan Turgut Özal Üniversitesi'nde beslenme ve diyetetik öğrenimine başladı. Dyt. Canberk Çolak 2015 yılında not ortalamasının yüksekliği sayesinde Gaziantep'te bulunan Sanko Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptı ve 2019 yılında buradan mezun oldu. Üniversitenin son yılında birçok otelin ve hastanenin toplu beslenme biriminde staj yaptı. Ayrıca devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin başta çocuk polikliniği, diyabet kliniği, diyet polikliniği ve çeşitli yoğun bakım üniteleri olmak üzere birçok bölümünde intörn diyetisyen olarak görev aldı. Beslenme bilimine ve diyetetiğe duyduğu ilginin sonucunda henüz üniversite öğrencisiyken yaptığı araştırmaların sonuçlarını paylaştığı bir internet sitesi kurdu. Sitede kurucu-yazar olarak görev yapan Dyt. Canberk Çolak, şimdilik 250 tane yazının yazarı konumundadır. 2019 yılının başlarında, uzun süredir takip ettiği Evrim Ağacı bilimsel sitesine kabul edildi ve halen beslenme bilimine dair makaleler yazmakta ve çevirmektedir.

       İhtisaslar

       • Diyetisyen

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.