Yükleniyor

Dyt. Çağla Duygu Göç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Çağla Duygu Göç, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Çağla Duygu Göç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Çağla Duygu Göç için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Çağla Duygu Göç
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Çağla Duygu Göç

    2016 yılında öğretime başladığım İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi bölümünden 2020 yılı itibari ile mezun oldum. Eğitim- öğretim hayatım boyunca sporla hep iç içeydim. Spora olan ilgimi bir üst seviyeye taşıyarak üniversite hayatım devam ederken, aldığım eğitimlerin ardından kurumsal bir spor salonunda fitness ve pilates eğitmeni, kişisel eğitmen olarak çalıştım ve bu dönemde birçok üyemin hayatına spor disiplinini aşılarken aynı zamanda sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmelerini sağladım. Üniversite hayatımın belirli bir döneminde 10-12 yaş aralığındaki çocuklara Yayla İlkokulu’nda beslenme eğitimi vererek, gelişme çağındaki çocukların hayatına sağlıklı beslenmenin ilk tohumunu atmış oldum. Lisans hayatımın son yılında bitirme tezimi “Düzenli Fiziksel Aktiviteye Sahip Bireylerin Beslenme Bilgi Düzeyi ve Besin Tüketim Kaydı” konusu üzerinde yaparak sporcu beslenmesi üzerine uzmanlaşmak isterken, diğer yandan birçok düzenli antrenman yapan bireye sağlıklı beslenme adına yardımda bulundum. 2020 yılında lisans dönemimim son yılında gönüllü staj yaptığım özel bir beslenme danışmanlık merkezinde diyetisyen olarak hizmet vermeye başladım. Ardından özel bir pilates stüdyosunda danışmanlık hizmeti vermiş bulunmaktayım. 2021 Temmuz ayı itibari ile Çağla Duygu Göç Beslenme Danışmanlık Merkezi'nin açılışı itibari ile danışanlarımı burada karşılamaktayım. Uzmanlık alanlarım: •Ergenlik dönemi beslenmesi •Gebelik döneminde beslenme •Emzirme döneminde beslenme •Sporcu beslenmesi •Hastalıklarda beslenme

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Çağla Duygu Göç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Çağla Duygu Göç

    Dyt. Çağla Duygu Göç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Çağla Duygu Göç için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul A2 Blok, Kat:1, Daire: 16, İstanbul