Yükleniyor

Dyt. Büşra Pilan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Büşra Pilan, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Büşra Pilan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Büşra Pilan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Diyetisyen Büşra Pilan
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Büşra Pilan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Büşra Pilan

    Dyt. Büşra Pilan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Büşra Pilan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dyt. Büşra Pilan Bilgiler

      Selamlar Ben Diyetisyen Büşra Pilan Online Diyet Danışmanlığı verdiğim PilanlıDiyet’in kurucu üyesiyim. Mesleğimizin temeli olan mutfak eğitimimi BigChef’s gibi 60 şubesi olan büyük bir firmada 10 aylık bir sürede gerçekleştirdim. Menülerin içerisindeki gıda alerjenlerini, besinlerin kalori değerlerini, besinlerin birbirleriyle olan etkileşimlerini, periyodik olarak gerçekleşen Şube denetimlerini uygulayarak mutfağı temelden öğrendim. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesinde Hastalıklarda Beslenme eğitiminin temelini alarak bir çok hastalıkta dikkat edilmesi gereken özel beslenme koşullarını uygulayarak öğrendim. Neşeli Yüzler Anaokulunda çocukların gelişim grafiklerini inceleyerek, yaşlarına göre özel beslenme programları düzenleyerek çocuklara ve velilere sağlıklı beslenmenin büyüme ve gelişmedeki önemini anlattım. Sağlıklı Beslenme,Sağlıklı Tarifler,Kilo Alma,Kilo verme,Hastalıklarda Beslenme,Diyabet,Gut,İBS,Reflü,Gebelik ve Çocuk Beslenmesi,Bebeklerde Ek Gıda Dönemi Beslenmesi,Adölesan Beslenmesi,Sporcu Beslenmesi Uzmanlık Alanlarım.

      İhtisaslar

      • Diyetisyen

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yenimahalle,Atatürk Bulvarı Yan yolu no:45 Platin İş Merkezi Atakum, Samsun