Yükleniyor

Dyt. Büşra Köse

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Büşra Köse, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Büşra Köse kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Büşra Köse için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Büşra Köse

    Ben Diyetisyen Büşra Köse. Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 2020 mezunuyum. Lisans tez çalışmamı "Uyku Kalitesi, Depresyon ve Beslenmenin Kalp Krizi Oluşumundaki Etkisi" üzerine yaptım. Amerika'da kalp hastalıkları üzerine yapılan bir kongrede bu çalışmam yer aldı. Şu anda Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapıyorum. Bunun haricinde Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünü bitirdim. Şu anda bir yandan Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümünü okuyorum. Ankara Şehir Hastanesi’nde çocuk beslenmesi ve İbni Sina Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi üzerine staj yaptım. Ayrıca T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kurum beslenmesi stajı yaptım. Psikodiyet eğitimi aldım ve şu an psikodiyet diyetisyeniyim. Diyet sürecinde amacım sadece kilo kontrolünü sağlamak değil, besinlerle ilişkimizi düzeltmek ve bizi besinlere yönelten duyguları fark edip duygusal yemenin önüne geçmek. Dayatılan güzellik algısına uygun bir bedene kavuşmak değil, kendimizi en iyi hissettiğimiz halimize kavuşmak. Sonuç odaklı olmak yerine sürecin tadına varmak ve anda kalabilmek, anın tadına varmak. En önemlisi ise bu süreç kendimizi keşfetmek için harika bir fırsat.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Büşra Köse, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Büşra Köse

    Dyt. Büşra Köse, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Büşra Köse için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Batıkent, Yenimahalle, Ankara