Yükleniyor

Psk. Büşra Ertaç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Büşra Ertaç, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Büşra Ertaç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Büşra Ertaç için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Büşra Ertaç
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Büşra Ertaç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Büşra Ertaç

    Psk. Büşra Ertaç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Büşra Ertaç için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Büşra Ertaç Bilgiler

      Psikolog Büşra Ertaç, 2018 yılında psikoloji lisansını Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecince Uzm.Dr .Psikiyatrist Fatih Volkan Yüksel ile çalışma fırsatı bulmuş stajını klinik bir ortamda gerçekleştirmiştir. Hastane, okul gibi pek çok farklı kurum ve kuruluşta; farklı yaş guruplarındaki bireylerle birlikte gönüllü staj yapmış ve çeşitli projelerin içinde yer almıştır. Psikolog Büşra Ertaç, İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında , ‘’Yetişkin Bireylerde Obsesif İnanış Düzeyleri ile Çocukluk Çağı Olumsuz Yaşantıları, Bilişsel Çarpıtmalar ve Ruminasyon Arasındaki İlişkinin Belirlenmesi ‘’ konulu tez çalışmasını Prof.Dr. Mehmet Zihni Sungur danışmanlığında beraber yürütmektedir. Eğitimleri; Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT) , Metakognitif Terapi, EMDR terapi ve Çift ve Cinsel Terapi ekseninde Olmuştur. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi’ni Prof. Dr Mehmet Zihni Sungur’dan, EMDR Terapi Eğitimini Davranış Bilimleri Enstitüsü kurucusu Emre Konuk’tan ve Bilişsel Davranışçı Sistemik Çift ve Cinsel Terapi eğitimini aynı zamanda Avrupa Seksoloji Federasyonu Başkanı Prof.Dr Mehmet Zihni Sungur’dan almıştır. Sosyal Medya Kullanımının aile içi ilişkilere etkisi, Ebeveynlik Tarzlarının duygusal zeka ve kimlik (benlik) seviyelerinin işlevlerine etkisi, Örnek Vaka İncelemesi ( Şizoaffektif Hastalığı olan bir ergen yetişkinin tedavi süreci ve aile ile ilişkisi) , EMDR İnsani Yardım Programları gibi projelerde yer almış ve araştırmalarını sürdürmüştür. Aynı zamanda içlerinde Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik bozukluk, sosyal fobi, yaygın anksiyete bozukluğu, depresyon, travma, vajinusmus, sertleşme bozukluğu,erken boşalma ,sağlık kaygısı ve çeşitli kaygı bozukluklarının bulunduğu vakalar ile çalışmıştır. Türk Psikologlar Derneği (TPD) , Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (KDTD) ve EMDR Türkiye Derneği’nde üyelikleri vardır. Psikolog Büşra Ertaç; Bağdat Caddesi İstanbul’da yer alan özel bir klinikte halen bireysel danışmanlık yapmakta ve danışan görmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Pandemi süreci içerisinden geçerken ; Covid -19 (koronavirüs) dan etkilenen risk gurubundaki vatandaşlarımıza Emdr travma iyileştirme gurubu bünyesinde destek vermeyi sürdürmektedir.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Bostancı Mahallesi Bağdat Caddesı No :483/5, Kadıköy, İstanbul