Yükleniyor

Psk. Büşra Arman

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Büşra Arman, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Büşra Arman kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Büşra Arman için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Lotus Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Büşra Arman, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Büşra Arman

    Psk. Büşra Arman, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Büşra Arman için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Büşra Arman Bilgiler

      Psk.Büşra Arman Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden 3,2 ortalama ile mezun oldu. Lisans eğitimi süresince Ege Üniversitesi Hastanesi Yetişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ve Ema Psikoloji Merkezi'nde 1 sene stajyer psikolog olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Deneyimlerine ek olarak alanda önemli isimlerden birçok eğitim almıştır. Bunlardan bazıları : ▪EMDR (Travma ve İlişkili Bozukluklarda EMDR Uygulama Eğitimi) ▪Oyun Terapisi Eğitimi ▪MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimi) ▪Kayıp ve Yas Terapisi Eğitimi ▪Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ▪Cinsel Terapi Eğitimi ▪Dinamik Bütüncül Psikoterapi Eğitimi ▪Kabul ve Kararlılık Terapisi ▪Aktarım Odaklı Psikoterapi Ayrıca Uzm.Dr.Timur Harzadın ile süpervizyon çalışmalarına devam etmektedir. Uzmanlık Alanları : -Panik Atak -Anksiyete/Kaygı Bozukluğu -Depresyon -Ebeveyn Danışmanlığı -Kayıp ve Yas Terapisi -Yeme Bozukluğu -Kişilik Bozukluğu -Ergen Psikoterapisi -Evlilik ve Çift Terapisi -Travmalar -Travma Sonrası Stres Bozukluğu -EMDR Terapisi Danışanlarına İzmir'de Konak, Karşıyaka ve Gaziemir'de hizmet vermektedir.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Örnekköy, Yeni Girne Cad. 1847/5 Sokak No:55 Kat:2 D:5 Su Plaza Karşıyaka/İzmir, İzmir