Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Buse Çapkınoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Buse Çapkınoğlu için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu 1987 Adana doğumludur. Orta ve Lise eğitimini Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2004 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanarak, 6 yıllık tıp eğitimini burada bitirmiştir.

2010 yılında TUS sınavında elde ettiği başarı ile İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü'nü kazanmıştır. 2016-2018 yılları arasında uzmanlık sonrası Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ve Adana Şehir Hastanesi’nde görev yapmıştır.

2017 yılında Hollanda Yüz Estetiği Fellow (DAFPRS) programına girmeye hak kazanarak İtalya’da Villa Bella Klinik’te 3 ay boyunca Dr Giovanni Botti ve Dr Chiara Botti ile beraber birçok yüz germe ve estetik meme ameliyatlarına girmiştir. 2019 yılında Prof Dr Akın Yücel’den ileri estetik işlemler ile rekonstrüktif ve estetik meme cerrahisi alanlarında eğitim almıştır.  2020’den beri kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Evli ve 2 köpek annesidir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Buse Çapkınoğlu için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.