Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Buse Altun

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Buse Altun, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Buse Altun kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Buse Altun için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk.Buse Altun Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Buse Altun, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Buse Altun

    Uzm. Kl. Psk. Buse Altun, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Buse Altun için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Buse Altun Bilgiler

      Psikolog Buse ALTUN, 2018 yılında T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Klinik stajını Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. 2019 yılında T.C Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitimini "Bağlanma Biçiminin, Yetişkinlikteki Romantik İlişkiler ve Evlilik Doyumuna Etkisi" konusunda yapmış olduğu çalışma ile başarıyla tamamlamıştır. 2018-2019 yılında Kocaeli Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini başarı ile tamamlamıştır. 2020 yılında Maltepe Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca çeşitli projelerde görev almıştır. şu an kurucusu olduğu Buse ALTUN Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık merkezi bünyesinde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir. Uygulayıcı Eğitimler: •Yetişkin Testleri Uygulayıcı Sertifika Programı-Uzm. Psk. Sezen Erem BEİER CTT, SCL 90-R, KSE, Beck Depresyon Ölçeği, Beck Anksiyete Ölçeği, PANSS, Kent EGY, Porteus Labirentleri Testi, Mini Mental Test, ACE-R Kognitif Tarama Testi (22.02.2020) (Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği) •MMPİ uygulayıcı sertifika programı (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) Uzm. Psk. Sezen Erem (23.02.2020) (Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği)& Uzm. Psk. Yasemin Ozan •Çocuk Testleri Uygulayıcı Sertifika Programı – BEİER cümle tamamlama testi, LOUİSSA DUSS psikanalitik hikayeler testi, FROSTİG görsel algı testi, Kelime söyleyiş testi, Frankfurter Dikkat Testi, Catell 2A-3A Zeka Testi, Okula Hazıroluşluk testi, Çocuklar için Anksiyete Ölçeği, Çocuklar için Depresyon Ölçeği, Çocuklar için Hiperaktivite ölçeği, Kimdir bu, Kime göre ben neyim, Öğrenme Güçlüğü Belirti Tarama Envanteri, Sınav kaygısı ölçeği, Burdon Dikkat Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Porteus Labirentler Testi, Kent E.G.Y Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, CAT, Yale Brown OKB, AGTE(Ankara gelişim test envanteri) (18-19.05.2019) Uzm. Psk. Ezgi Zeynep Karagöz. •WISC-R Zeka Testi- Uzm. Psk. Yasemin Ozan

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yenişehir Demokrasi Caddesi No:54, İzmit, Kocaeli