Yükleniyor

Dyt. Burcu Çevik

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi2

Dyt. Burcu Çevik, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Burcu Çevik kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Burcu Çevik için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Duru Psikoloji & Beslenme Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Burcu Çevik

     Burcu Çevik 2020 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Üniversite eğitimi süresince Samsun Gazi Devlet Hastanesi , Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi üzerine ; Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde çocuk beslenmesi üzerine ; Başkent Üniversitesi BÜGEV kampüs mutfağında kurum beslenmesi üzerine stajlarını tamamladı.

     Kendisini geliştirmek adına Onkoloji diyetisyenliği , Beslenme ve Psikoloji, Obezite ve Diyabet Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katıldı. Üniversite bitirme tezi olarak ‘’18-64 yaş arasındaki bireylerin 24 saatlik besin tüketimi ve besin sıklıklarının karşılaştırılması konusunu hazırlayıp sunumunu tamamladı.

    Ağustos 2021 tarihinden itibaren Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlayan Burcu Çevik online ve yüz yüze danışan kabulüne devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Dyt. Burcu Çevik

    Dyt. Burcu Çevik, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Burcu Çevik için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kılıçdede Mah., İstiklal Cd. No:183 İlkadım/Samsun