Kurumlar
Anasayfa
Poliklinikler

Dyt. Burcu Çevik

0.0
0 Paylaşım

Adresler ve Hizmetler

  • Duru Psikoloji & Beslenme Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
Tüm Hizmetleri Gör
Hizmetleri Kısalt
Hastalıklar
Tüm Hastalıkları Gör
Hastalıkları Kısalt
Sigortalar
Tüm Sigortaları Gör
Sigortaları Kısalt
Kabul Edilen Yaş Grubu

Konum

Paylaşımlar

Dyt. Burcu Çevik, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Burcu Çevik

Dyt. Burcu Çevik, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Burcu Çevik için bir yorum yazın

Yorum Gönder (İsminiz Gizli Kalacaktır)

capt

Dyt. Burcu Çevik Bilgileri

 Burcu Çevik 2020 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Üniversite eğitimi süresince Samsun Gazi Devlet Hastanesi , Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi üzerine ; Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde çocuk beslenmesi üzerine ; Başkent Üniversitesi BÜGEV kampüs mutfağında kurum beslenmesi üzerine stajlarını tamamladı.

 Kendisini geliştirmek adına Onkoloji diyetisyenliği , Beslenme ve Psikoloji, Obezite ve Diyabet Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katıldı. Üniversite bitirme tezi olarak ‘’18-64 yaş arasındaki bireylerin 24 saatlik besin tüketimi ve besin sıklıklarının karşılaştırılması konusunu hazırlayıp sunumunu tamamladı.

Ağustos 2021 tarihinden itibaren Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlayan Burcu Çevik online ve yüz yüze danışan kabulüne devam etmektedir.

İhtisaslar

  • Diyetisyen

Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Adres

Kılıçdede Mah., İstiklal Cd. No:183 İlkadım/Samsun