Yükleniyor

Doç. Dr. Burçin Keçeci

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Burçin Keçeci, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Burçin Keçeci kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Burçin Keçeci için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Medicana International İzmir Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Burçin Keçeci, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Burçin Keçeci

    Doç. Dr. Burçin Keçeci, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Burçin Keçeci için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Doç. Dr. Burçin Keçeci Bilgiler

      1993 yılında Bornova Anadolu Lisesinden mezun oldum. Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. 1999 yılında eylül TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) sınavını kazanarak Ege Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladım. 2002 yılında spor cerrahisi ve eklem protezi uygulamalarını öğrenmek ve bilgilerimi geliştirmek için Fransa'nın Lyon Şehrinde Hospital de la Croix Rousse Ortopedi Kliniğinde 6 ay süreyle bulundum. 2005 yılında uzmanlığımı alarak İzmir Özel Kent Hastanesinde çalışmaya başladım. Yaklaşık 16 ay bu hastanede görev yaptıktan sonra, Ege Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında uzman olarak çalışmaya başladım. 2008 yılında minimal invaziv kalça cerrahisi ve unicompartmentel diz protezi ameliyatlarını öğrenmek amacıyla Dr.Gerard Dechamp'in yanına Centre Orthopedique de Draft le Fort Hastanesine gittim. Kliniğime geri döndüğümde hem bu bilgilerimi kullanmak hem de esas branşım olan Ortopedik Onkoloji (kanser cerrahisi) dalında çalışmalarıma devam ettim. 2009-2011 yılları arasında Basketbol 1.Ligi'ne yükselen Bornova Belediyespor Basketbol takımının doktorluğunu yürüttüm. 2012 yılında Yardımcı Doçent olarak akademik hayata atıldım. Yine aynı sene Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneğinin Kas İskelet Sistemi Tümörleri Derneğine kabul edildim. 2015 yılında aynı derneğin yönetim kuruluna seçildim. 2016 yılında Doçentlik sınavını başarıyla geçerek Doçent unvanına sahip oldum. 2017 yılında Kas İskelet Sistemi Tümörleri Derneği Yönetim kuruluna sekreter olarak yeniden seçildim. Bu görevim hala devam etmektedir. Şuan da da Medicana International İzmir' de hastalarıma hizmet vermekteyim.

      İhtisaslar

      • Ortopedi ve Travmatoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yenişehir Mahallesi İşçiler Caddesi No:126, Konak