Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Burak Tatar, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Burak Tatar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Burak Tatar için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Burak Tatar

Burak Tatar, kendisini jinekolojik kanser cerrahisi ve laparoskopik jinekolojik cerrahiye adamış deneyimli bir jinekolog ve jinekolojik onkoloji cerrahıdır.

Büyük Anadolu Hastanesi'nden önce, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Kadın Hastalıkları ve Doğum asistanı, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda jinekolojik onkoloji Fellowu olarak çalıştı. Bu arada Avrupa Jinekoloji ve Obstetri Board'ı (EBCOG) klinik burs programı için seçildi ve 2012 yılında Torino Azienda Ospedaliera OIRM Üniversitesi'nde bu programı tamamladı.

2015 yılında Uluslararası Jinekolojik Kanser Derneği Traveling Fellowship Programını kazandı ve klinik gözlemci olarak New York, ABD - Memorial Sloan Kettering Kanser Merkezi'nde çalıştı. Bundan sonra, özellikle robotik cerrahi alanında misafir klinik fellow olarak  Essen Üniversitesi Kliniği - Almanya'da çalıştı. 2017 yılında Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği (ESGO) burs ödülünü kazandı ve Charité Üniversitesi Tıp Fakiltesi'nde -Berlin, Almanya-  ziyaretçi klinik fellow olarak çalıştı. 2018 yılından itibaren devam ettiği Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Moleküler Tıp ve Genetik doktora programında bilimsel yeterlilik sınavını başarı ile tamamlamıştır. Kanser genetiği başlıca çalışma alanıdır.

2017 yılından bu yana yüzlerce hastaya önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, ardından Büyük Anadolu Hastanesi'nde ve şimdi kendi kliniğinde son teknoloji ve cerrahi teknikleri kullanarak kanser ve kadın hastalıkları cerrahisi uygulamaktadır. Ayrıca kapsamlı ameliyat öncesi ve sonrası bakım, kolposkopi ve poliklinik hizmeti vermektedir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Burak Tatar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Burak Tatar

Op. Dr. Burak Tatar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Burak Tatar için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.