Yükleniyor

Uzm. Dt. Buket Özsoy

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dt. Buket Özsoy, Periodontoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dt. Buket Özsoy kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dt. Buket Özsoy için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Dt. Buket Özsoy

Uzm.Dt.Buket ÖZSOY, 1990 tarihinde Gaziantep'te doğmuştur. 2013 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2018 yılında Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Periodontoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlığını tamamlamıştır. Ulusal ve uluslarası birçok kongre ve konferans tebliğleri bulunmaktadır.2018-2021 yılları arasında Gaziantep Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde Periodontoloji Uzmanı (Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi-İmplantoloji Uzmanı) olarak çalışmıştır. Şu anda Digitaldent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yapmaktadır. Dişeti estetiği; gülüş estetiği; dişeti hastalıkları, tedavisi ve cerrahisi; gömülü diş cerrahisi; implant tedavisi ve peri-implatitis tedavisi özel ilgi alanlarıdır.

Sağlık Rehberi

Uzm. Dt. Buket Özsoy, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Dt. Buket Özsoy

Uzm. Dt. Buket Özsoy, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Dt. Buket Özsoy için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!