Yükleniyor

Doç. Dr. Bozkurt Şener

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Bozkurt Şener, Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Bozkurt Şener kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Bozkurt Şener için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dünyagöz Etiler Hastanesi
 • Dünyagöz - Etiler
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Bozkurt Şener, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Bozkurt Şener

    Doç. Dr. Bozkurt Şener, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Bozkurt Şener için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Doç. Dr. Bozkurt Şener Bilgiler

      1956 da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesinde yaptı. 1975 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 1981 yılında tıp doktoru oldu ve aynı yıl Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Kliniğinde ihtisasa başladı. İhtisas döneminin bir bölümünde ABD Dallas ta vitreoretinal cerrahi eğitimi aldı. 1984 te Göz hastalıkları uzmanı oldu. 1991 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Doçent oldu. 1991,1999 yılları arasında Cerrahpaşa Göz Ana Bilim Dalı ve Araştırma Merkezinde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Çalışmaları özellikle Lazer ve Katarakt cerrahisi üstünedir. 2002 yılında Miyopi Tedavisi isimli bir üst ihtisas kitabı yazdı 2005 yılında Refraktif Cerrahi ile ilgili 3 yerli 3 yabancı kitapta bölümler yazdı. Halen İstanbul da Dünyagöz Hastanesi - Etiler ve kurucusu ve sahibi olduğu Hollanda Amsterdam da 'İnternational Vision Centers' isimli katarakt ve lazer kliniğinde çalışmaktadır.

      İhtisaslar

      • Göz Sağlığı ve Hastalıkları
      Sağlık Turizmi Paketleri
      Utatur

      Doç. Dr. Bozkurt Şener, Yamçı Turizm işbirliği ile oluşturmuş olduğumuz yeni sağlık platformumuz olan Utatur.com'da yurtdışı danışan kabul etmektedir. Yurtdışından gelecek olan danışanlarımız, Doç. Dr. Bozkurt Şener Sağlık Paketlerini aşağıdaki butona basarak inceleyebilirsiniz.

      Sağlık Paketlerini İncele

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Nispetiye Cad.Yanarsu Sok.No:1 Levent, İstanbul