Yükleniyor

Dr. Bozkurt Oğuz Sınar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi20

Bozkurt Oğuz Sınar, Pratisyen alanında hizmet vermektedir.Bozkurt Oğuz Sınar kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Bozkurt Oğuz Sınar için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Medikal Malpraktis Derneği
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dr. Bozkurt Oğuz Sınar

    Medikal Malpraktis Derneği, 2017 yılında kurulmuştur. 6 yılı aşkın süredir sağlık hukuku alanında hekimlere ve sağlık çalışanlarına yönelik hizmet vermektedir.

    Hekim ve sağlık çalışanlarına yönelik (ebe, hemşire, acil tıp teknisyeni, paramedik, diyetisyen, psikolog, fizyoterapist, sağlık teknikeri, tıbbi sekreter) kendi hak ve yükümlülükleri açısından bilgilenmelerini sağlamak ve herhangi bir uyuşmazlıkta, dava / şikâyet söz konusu olduğunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bununla birlikte medikal malpraktis vakalarını önlemek, medikal malpraktis oranlarını azaltmak ve hasta ile sağlık çalışanı güvenliğini sağlamak için gerekli adımların atılmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir dernektir.

    Sağlık hukuku perspektifinden hekimlere ve sağlık çalışanlarına yönelik dernek bünyesinde eğitimler düzenlemekte, Türkiye’nin farklı illerinde “Sağlık Hukuku Günleri“ adı altında tamamen ücretsiz seminerler düzenlemekte ve sağlık hukuku alanındaki uyuşmazlıkların çözümü için tamamı sağlık hukuku uzmanı doktor, sağlık çalışanı ve avukatlardan oluşan ekibiyle çok yönlü bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Dr. Bozkurt Oğuz Sınar

    Dr. Bozkurt Oğuz Sınar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Bozkurt Oğuz Sınar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Ataşehir / İstanbul