Yükleniyor

Psk. Dan. Beyza Özcan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Beyza Özcan, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Beyza Özcan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Beyza Özcan için randevu alabilirsiniz.

Psk. Dan. Beyza Özcan

Aksaray Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans programından mezun olmuş ardından kolejde okul psikolojik danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Eğitim ve çalışma hayatı boyunca psikolojik danışma alanındaki deneyimlerini geliştirme amaçlı eğitimlere yönelmiş ve çeşitli projelerde yer almıştır. Necmettin Erbakan Üniversitesinde 450 Saatlik Aile Danışmanlığı Eğitim Programını tamamlayarak ‘Aile Danışmanı’ unvanı almıştır. Çocuk ve Oyun Terapileri Merkezinden Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini tamamlamış olup çocuklarla kaygı, takıntı, depresyon, öfke, alt ıslatma gibi yaygın olarak görünen sorunlarda çalışmaktadır. Psikoterapi alanında Dr. Tahir Özakkaş ve alanında uzman eğitmenler bünyesinde; (1080 saatlik) ‘Bütüncül Psikoterapi Eğitimi’ne başlamış olup ‘Süpervizyon’ aşamasına devam etmektedir. Çocuk Merkezli Oyun Terapi ile çocuk ve ailelerine, Aile Danışmanlığı ile çiftlere, Bütüncül Psikoterapi yaklaşımı ile yetişkin ve ergenlere online ve yüz yüze psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Gessel, Good Enough, Peabody Resim Kelime Eşleştirme, Metropolitan Okul Olgunluğu, Frostig Gelişimsel-Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Porteus Labirent Testi, Bender Gestalt gibi objektif ve projektif çocuk testlerini uygulamaktadır.

Sağlık Rehberi

Psk. Dan. Beyza Özcan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Dan. Beyza Özcan

Psk. Dan. Beyza Özcan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Dan. Beyza Özcan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!