Yükleniyor

Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek

    Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Operatör Doktor Beril Gürlek 1981 yılında Rize’de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Rize Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladıktan sonra 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini kazandı. 2005 yılında Tıp Fakültesinden mezun olarak aynı yıl Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı. 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını kazanarak mecburi hizmeti için Bingöl/Solhan Devlet Hastanesine atandı. 2013 yılında mecburi hizmetini tamamlayarak özel sektöre geçmiş ve 2013-2016 yılları arasında Rize Özel Şar Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı. 2016 yılında özel sektörden ayrılıp Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde Doktor Öğretim Görevlisi olarak akademik kariyerine devam eden Beril Gürlek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı ve Klinik Şefliği görevlerinde de bulundu. 2021 Haziran ayında Doçentlik ünvanını kazandı. 2021 Mayıs ayı itibarı ile mesleğini kendi özel kliniğinde icra etmek amacı ile üniversiteden ayrılmış halen muayenehanesinde görev yapmaktadır. Çok sayıda uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış bilimsel çalışmaları ve kitap yazarlığı bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

    Sağlık Rehberi

    Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek

    Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Öğr. Üyesi Beril Gürlek için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     İslampaşa Mah. Şehitler Cad.No:67, Rize