Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız- Diyetince
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız

    Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Begüm Yıldız Bilgiler

      Merhaba ben Klinik Psikolog Begüm Yıldız. 2016 yılında yarı burslu olarak okuduğum İzmir Ekonomi Üniversitesi-Psikoloji (%100 İngilizce) bölümünden mezun oldum. Bir yandan alanım için faydalı gördüğüm eğitimleri alırken aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi tezli klinik psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmaya başladım. 2019 yılında yüksek lisansımı bitirdikten sonra İzmir'e dönüş yaparak multidisipliner yapıya sahip olan Diyetince Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde çalışmaya başladım. Eğitim hayatım boyunca pek çok yerde alanı tanıma fırsatım oldu. Bildiğiniz gibi bizim alanımız sürekli güncel olanı takip etmeyi ve farklı ekollerden eğitim almayı gerektiriyor. Bu bağlamda etkin hocalardan süpervizyon ve eğitim aldım hala da almaktayım. Çalışmaya başladığım zamandan beri özellikle EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme), BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi), Çözüm Odaklı Terapi ekollerinde deneyim sahibi oldum. Profesyonel olarak sağlanan bir psikolojik yardım insanın içsel yolculuğunda yeni bir bakış açısı sağlayabilir. Biz alanında uzmanlaşmış ve eğitim almış ruh sağlığı çalışanları olarak sizin problemlerinize profesyonel bir destek sağlamaktayız. Ben de bu bağlamda kurumumuzda hem yüzyüze hem de online olarak seans yapmaktayım.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Aksoy Mahallesi Fazılbey Cad. No: 84 Papatya Apt. Kat: 1 Daire:1,, Karşıyaka, İzmir