Yükleniyor

Psk. Bayram Gülmez

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Bayram Gülmez, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Bayram Gülmez kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Bayram Gülmez için randevu alabilirsiniz.

Psk. Bayram Gülmez

Psikolog Bayram Gülmez 06.03.1991 yılı Antalya doğumludur. Ortaöğretim, lise ve Üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Ortaöğretimini Osmangazi İlköğretim Okulunda, lise eğitimini ise Sağmalcılar Anadolu lisesinde tamamlamıştır. 2013 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü burslu olarak kazanmıştır. Eğitim sürecinde üniversite tarafından onur öğrencisi olarak ödüllendirilmiş. Lisans eğitimi boyunca pek çok üniversitenin psikoloji günlerine, psikoloji eğitimlerine, kulüplerine katılarak gerekli belgeleri almaya hak kazanmıştır. Beraberinde Hümanite tıp merkezinin alana yönelik birçok eğitimlerine katılıp gerekli belgeleri almaya hak kazanmıştır. Psikolog Bayram Gülmez 2017 yılında psikoloji lisans eğitimini tamamladı. Bununla beraber Yıldız Teknik Üniversitesi’nde almış olduğu Psikolojik Danışmanlık Rehberlik (Pedagojik Formasyon Eğitimi) ve beraberinde yapmış olduğu staj (PDR) sonucunda eğitim diplomasını alarak psikolojik danışmanlık rehberlik eğitmeni olmaya hak kazanmıştır. Türk Psikologlar Derneği aktif üyesidir. GÖREV YAPTIĞI KURUMLAR 2018 yılının kasım ayında Kıbrıs Girne Asker Hastanesi’nde bir yıl psikolog olarak görev yapmıştır. Görev yaptığı yerde psikiyatrist ile koordineli çalışarak 500 ün üzerinde danışan görmüş ve seans görüşmeleri ile beraber gerekli testler (MMPI, SCL-90, Zekâ testleri, kişilik testleri, depresyon, anksiyete OKB, TSSB) testlerini uygulamıştır. Yine akabinde geçici görevlendirme ile Hatay Cilvegözü Seyyar İleri Cerrahi hastanesinde 3 ay psikolog olarak görev yapmıştır. 2020 yılının başında İstanbul Mega Center da açmış olduğu Mega Psikoteknik Merkezinin (sağlık bakanlığına bağlı) kurucu psikoloğu olarak işletmeyi yönetmiştir. 2020 yılında Üsküdar Üniversitesi Nörobilim yüksek lisans eğitimine 2020 yılında başlamış ve yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. UYGULADIĞI TESTLER Hamilton Anksiyete Hamilton Depresyon Beck Depresyon Beck Anksiyete SCL 90 MMPI Nöropsikolojik Testler Aldığı Eğitimler Yıldız Teknik Üniversitesi: Psikolojik Danışmanlık Rehberlik (Pedagojik Formasyon) Eğitimi (2017) MMPI, Zekâ Testleri, SCL-90, (2019 KIBRIS) Davranış Bilimleri Enstitüsü (EMRE KONUK): EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma Ve Yeniden İşleme) Psikoloji Akademisi: Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi. Psikoloji Akademisi: Her Psikoterapistin bilmesi gereken 10 teknik. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) CİSED (CEM KEÇE): Cinsel Terapi Eğitimi devam etmekte EMDR dernek üyesidir. Üsküdar üniversitesi yüksek lisans düzeyinde Klinik Nörobilim, Öğrenme ve Bellek eğitimlerini halen almaktadır.

Sağlık Rehberi

Psk. Bayram Gülmez, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Bayram Gülmez

Psk. Bayram Gülmez, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Bayram Gülmez için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!