Yükleniyor

Uzm. Dr. Başak Bingöl

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Başak Bingöl, Akupunktur alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Başak Bingöl kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Başak Bingöl için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Başak Bingöl Muayenehane
 • Espiga Güzellik ve Beslenme
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dr. Başak Bingöl

    Ben Uzm. Dr. Başak Bingöl.1974 yılında Ankara’da doğdum. 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Biyokimya Bölümünde uzmanlık eğitimimi tamamladım. Gazi Üniversitesi Hastanesi’nden Akupunktur eğitimi aldım. Halen İzmir Mavişehir’deki muayenehanemde hastalarımı tedavi etmekteyim. Koruyucu hekimlikte ve süregen(kronik) hastalıkların tedavisinde, klasik tıpta yaptığımız tedavilerin yanında tamamlayıcı tıp tanı ve tedavi tekniklerini kullanıyorum. Kişiye özel tedavi programları oluşturuyorum. İnsanın fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutu olan bütünsel bir varlık olduğuna inanıyorum. Fiziksel bedende yaptığım tedavilerin yanında zihinsel, duygusal ve ruhsal olmak üzere bütünsel tedaviler yapıyorum. Hastalarıma ‘Neyiniz var?’ diye sorduktan sonra ‘Ne oldu da hastalandınız?’ diye de sorarak hastalıklarının altında yatan nedenleri de araştırıyorum. 'Tamamen Sağlıklıyım' adlı kitabımı 2015 yılında çıkardım. 'Tamamen Sağlıklıyım'' adlı CD’de sağlıkla ilgili olumlu mesajları kendi sesimden sizlere ulaştırmak istedim. Sigara bırakma tedavilerime destek olması için ''Sigaradan Özgürleşiyorum'' adlı CD'yi çıkarttım. Tamamen sağlıklı olmanız ve tamamen sağlıklı kalmanız dileğimle.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Dr. Başak Bingöl, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Dr. Başak Bingöl

    Uzm. Dr. Başak Bingöl, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dr. Başak Bingöl için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Yalı Mahallesi 6523. Sokak No:32/408 Mavişehir Park Yaşam Ofisleri, Karşıyaka, İzmir