Yükleniyor

Dr. Banu Taşkın

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Banu Taşkın, Dermatoloji (Cildiye) alanında hizmet vermektedir. Dr. Banu Taşkın kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Banu Taşkın için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Dr. Banu Taşkın Muayenehane
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dr. Banu Taşkın

    Dr. Banu Taşkın 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.Dermatoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak aynı üniversitede çalışmaya başlamıştır. 2009 yılında Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olduktan sonra, Dermatolojik Cerrahi, Dermato-Kozmetoloji, Dermatolojik Allerji, Dermoskopi ve Fototerapi bölümlerinde çalışmalarda bulunmuştur.Uzmanlık tezinde 'Oral Liken Planus Tanılı Hastalarda Displazik ve Malign Değişikliklerin Saptanması Amacıyla, Biyopsi Örneğinde Toluidin Mavisi Uygulama Yönteminin Etkinliği' üzerine çalışmıştır. Beş yıl boyunca da KBB Anabilim Dalı, Oral Diagnoz ve Radyoloji Anabilim Dalı ve Ağız, Diş-Çene Cerrahisi Anabilim Dallarınca düzenlenen 'Oral Mukoza Hastalıkları Konseyi' nde görev almıştır. 2013-2017 yılları arasında İstanbul Bilim Üniversitesi'nde Yard. Doç. Dr olarak atanmıştır.Bölüm başlanı olarak eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edip,aynı zamanda Group Florence Nightingale Hastaneleri bünyesinde hasta kabul etmiştir. 2018 yılı Ocak ayından itibaren VKV Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesinde Genel Dermatoloji, Dermatolojide Estetik ve Kozmetik uygulamalar, Dermatolojik Cerrahi, , Dermatolojide Lazer Uygulamaları, Dermatolojik Allerji, Dermatoskopi konularında Ulusal ve Uluslararası eğitimler ve t ve çalışmalarda bulunmaktadır. İlgi Alanları: Dermato-Kozmetoloji Dermatolojik Cerrahi Dermatolojide laser tedavisi Dermatolojik Allerji Benlerin takibi ve dermoskopi Fototerapi Lokalize ışık sistemleri (Excimer laser) Psoriasis Vitiligo Saç hastalıkları Oral liken planus Akne ve akne izleri Pediatrik Dermatoloji Cinsel yolla bulaşan hastalıklar Genel Dermatoloji Kozmetik Dermatoloji uygulamaları Dermatolojide Laser uygulamaları Psikodermatoloji Pediatrik Dermatoloji İnflamatuar Dermatozlar (Psoriasis, ekzema) Pigmentasyon bozuklukları (Vitiligo vb) Dermatolojik Cerrahi (Tırnak cerrahisi ve tel uygulamaları) Dermatoskopi ve deri tümörleri Dermatolojik Allerji ve deri testleri

    Sağlık Rehberi

    Dr. Banu Taşkın, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dr. Banu Taşkın

    Dr. Banu Taşkın, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Banu Taşkın için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mim Kemal Oke cad. No 29. Huzur apt. Daire 3, Nişantaşı, İstanbul