Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik

    Uzman Klinik Psikolog Ayser Bilecik lisans hayatını İstanbul Maltepe Üniversitesi "psikoloji bölümü" Fen edebiyat fakültesinde tamamlamıştır. Eğitimi sırasında İzmir ve İstanbul'da hastane, özel eğitim ve rehabilitasyon gibi çeşitli kurumlarda stajlar gerçekleştirmiş. Aynı zamanda mezun olduktan sonra zihinsel engelli çocuklar ile çalışmalar yapmıştır. Gerek eğitim hayatı boyunca gerekse eğitimini tamamladıktan sonra bir çok eğitime katılmış olup ayrıca stajlarını gönüllü olarak tamamlamıştır. Şuan hala ilgi alanında kendisini geliştirmek adına bir çok eğitim almaktadır. Lisans eğitimi boyunca birçok psikolojik test ve alanı üzerine psikoterapi eğitimleri almıştır. Aktif olarak ergen ve yetişkin bireyler üzerine çalışmalar sürdürmektedir. Kendi alanında geliştirmek adına her türlü yeniliğe açıktır. Şuan kendi kurmuş olduğu Aden Psikolojik Danışmalık Merkezinde danışanlarıyla görüşmektedir. Ayrıca, bir çok özel okul da çocukların sınav streslerine yönelik seminerler sürdürmektedir. Uzmanlık Alanları; Aile Danışmanlığı, Genç-Yetişkin Danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Online ve yüz yüze danışmanlık hizmeti olarak da danışanlar kabul etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik

    Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Ayser Bilecik için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Adalet Mahallesi 1586/1 Sokak No:38/3, Bayraklı