Yükleniyor

Prof. Dr. Ayşe Mavi

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Ayşe Mavi, Nükleer Tıp alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Ayşe Mavi kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Ayşe Mavi için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Prof. Dr. Ayşe Mavi, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Prof. Dr. Ayşe Mavi

     Prof. Dr. Ayşe Mavi, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Prof. Dr. Ayşe Mavi için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Prof. Dr. Ayşe Mavi Bilgiler

       Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdikten sonra Nükleer Tıp uzmanı oldum. Kanser hastalarında kullanılan PET/CT görüntülemesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için Amerika'da Pensilvanya Üniversitesi Nükleer Tıp bölümünde 3 yıla yakın araştırmacı olarak çalıştım. Bu dönemde, meme kanserinde PET/CT'nin önemi konulu çalışmamla Dünya radyoloji kongresinde (RSNA 2005 ) Nükleer tıp ödülü dahil olmak üzere, diğer çalışmalarımla da toplam 5 uluslararası ödül kazandım. 36 adet uluslararası dergilerde makalelerim ve 2 kitap bölüm yazarlığım, PET/CT kitap çevirim ve editörlüğüm bulunmaktadır. Bu makalelerime gene uluslararası saygın dergilerde 1000'den fazla sayıda atıf yapılmıştır (referans olarak gösterilmiştir). Yeditepe üniversitesinde çalışırken doçent oldum. Sonrasında özel merkezlerde çalıştım. Halen Nişantaşı Üniversitesinde Profesör olarak çalışmaktayım.

       İhtisaslar

       • Nükleer Tıp

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.