Yükleniyor

Psk. Ayşe Elif Türkmen

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ayşe Elif Türkmen, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ayşe Elif Türkmen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ayşe Elif Türkmen için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ayşe Elif Türkmen

    Psikolog Ayşe Elif Türkmen lisans eğitimini T.C Üsküdar Üniversitesi İnsan Ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde burslu olarak tamamlamış ve Onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans programına başlamış ve sürdürmektedir. Lisans eğitimi sırasında, klinik psikoloji dersi kapsamında NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde vizitlere katılarak klinik alanda gözlem yapma fırsatı oldu ve bazı özel kurumlarda anaokullarında ve rehberlik servislerinde staj yaptı. Bu süreçte panik bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, madde bağımlılığı, psikoz, depresyon, bipolar bozukluk, borderline kişilik bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluğu olan danışanlarla çalışma fırsatı bulmuştur. Eğitim hayatı devam ederken Dr. Mert Akcanbaş’tan Psikolojik İlk Yardım ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi ve TSSB dersi almıştır. Psk. Serap Güngör’den Cinsel Terapi Eğitimi ve süpervizyonu almıştır. Prof.Dr Nevzat Tarhan önderliğinde gerçekleşen Pozitif Psikoloji Kongresinde bulunmuştur. Üsküdar Üniversitesi Ailemer biriminden Mert Akcanbaş koordinatörlüğünde Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır. Psikoloji alanında birçok seminer ve söyleşilere katılan Psikolog A.Elif Türkmen, yetişkin, çift ve cinsel terapi alanında hem yüz yüze hem de online platformlarda aktif olarak danışan görmeye devam etmektedir. •Bireysel Terapi •Yetişkin Terapi •Aile ve Çift Terapi •Cinsel Terapi

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ayşe Elif Türkmen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ayşe Elif Türkmen

    Psk. Ayşe Elif Türkmen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ayşe Elif Türkmen için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     İstanbul, İstanbul