Yükleniyor

Dr. Aycan Çankaya

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Aycan Çankaya, Pratisyen alanında hizmet vermektedir. Dr. Aycan Çankaya kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Aycan Çankaya için randevu alabilirsiniz.

Dr. Aycan Çankaya

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden 2000 yılında mezun olduktan sonra yaklaşık 2 yıl kadar aileme ait semt polikliniğinde pratisyen hekim olarak ağırlıkla yeme bozuklukları üzerine çalıştım. Takip eden 18 yıl boyunca, bir ilaç sektöründe kariyerime devam ederken, bir yandan da bilişsel davranışçı koçluk, temel ve ileri düzey NLP, Ericksonian hipnoterapi ve benzeri eğitimleri aldım ve 2006 yılından itibaren danışan kabul etmeye başladım. Klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı varoluşçu psikoterapideki otantik birey ile sufizmdeki kamil insanın karşılaştırması üzerine hazırladığım makaleyle tamamladım. 2019'dan beri Sango, Öze Bakış ve İçsel Uyum adlı kampları düzenlemekteyim. Bu kamplarda bilişsel davranışçı terapi, varoluşçu psikoloji, hümanist psikoloji, transaksiyonel analiz, NLP, yönlendirmeli meditasyon, sufizm ve daha pek çok ekol ve metodolojiden faydalanarak bireylerin kendi iç yapılarını tanımaları, özgürleşmeleri ve iç çatışmalarını yönetmeleri amaçlı çalışmalar yapmaktayım. Halen Ataköy'deki muayenehanemde psikoterapist olarak çalışıyorum. Kaygı bozuklukları, depresyon, panik bozukluklar ve çift terapisi ağırlıklı çalışma konularım.

Sağlık Rehberi

Dr. Aycan Çankaya, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dr. Aycan Çankaya

Dr. Aycan Çankaya, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dr. Aycan Çankaya için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!