Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz

    Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Ayça Türkyılmaz Bilgiler

      İzmir Ekonomi Üniversitesinin Psikoloji bölümünden 3.38 ortalama ile şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Sonrasında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptım. Bilişsel davranışçı terapi, şema terapi ve dinamik psikoterapi alanında uzmanlığım süresince eğitimler aldım. Özel Medifema Hastanesinde Uzman Klinik Psikolog olarak görev aldım. Aile ve Çift Terapisi, Yas Danışmanlığı, Psikolojik İlkyardım, Çocuk Değerlendirme Testleri, Yetişkin Klinik Değerlendirme ve Psikoterapi Uygulamaları gibi birçok alanda eğitimler alarak uzmanlığımı pekiştirdim. Çalışma alanları; Bireysel Danışmanlık Aile Danışmanlığı Çift Terapisi Çocuklarda/Ergenlerde Psikoterapi Çocuk Değerlendirme Testleri Yas Danışmanlığı Bilişsel Davranışçı Terapi Şema Terapi Dinamik Psikoterapi Tarafımdan uygulanan testler; * Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE) * Gesell Gelişim Figürleri Testi * Peabody Resim Kelime Tanıma Testi * Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi * D2 Dikkat Testi * Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi * Frostig Gelişimsel-Görsel Algı Testi * Benton Görsel Bellek Testi * Kelime Söyleyiş Testi * Metropolitan Okul Olgunluğu Testi * Cattell 2-A Zeka Testi * Cattell 3-A Zeka Testi * Porteus Labirentleri Testi * Frankfurter Dikkat Testi * MMPI

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Önder Caddesi 37 Özdinç Karasu İş Merkezi Kat:4 Daire:19, İzmir