Yükleniyor

Dkt. Asya Ayyıldız

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Asya Ayyıldız, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Asya Ayyıldız kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Asya Ayyıldız için randevu alabilirsiniz.

Dkt. Asya Ayyıldız

Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince çeşitli rehabilitasyon merkezleri, rehberlik araştırma merkezi, Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi, Florya İstanbul Aydın Üniversitesi Hastanesi, Erenköy Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gözlem ve uygulama stajları yapmıştır. Halen Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Seminer ve Kurslar 2021 - FLOORTİME 101 , Uzm. Dkt Egemen Nakışçı 2020 - PROMPT, Introduction to PROMPT, Uzm. Dkt. Nida Şanlı Colay 2020 - ETEÇOM 2 (Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı), Prof.Dr. İbrahim Halil Diken 2020 - LSVT (Lee Silverman Voice Treatment) 2020 - Ergen ve Yetişkin Kekemeliğinde Bilişsel Davranışçı Yaklaşım ve Exposure, Uzm. Dkt. Veysel Kızılboğa-Uzm. Psk. Dan. Mahmut Kızılboğa 2019 - Fleksibl Endoskopik Yutma Değerlendirmesi, Medipol Üniversitesi 2019 - 10.Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2017 - Dünya Ses Günü Sempozyumu 2017 - 9.Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2015 - Dünya Ses Günü Sempozyumu, Üsküdar Üniversitesi

Sağlık Rehberi

Dkt. Asya Ayyıldız, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dkt. Asya Ayyıldız

Dkt. Asya Ayyıldız, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dkt. Asya Ayyıldız için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.