Yükleniyor
Sağlık Rehberi
Kurumlar
Anasayfa
Poliklinikler
Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

1 Paylaşım

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
 • Büyük Anadolu Hastaneleri
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Paylaşımlar

    Galeri

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner için bir yorum yazın

    • Resim Yok

     Aslı hanım sayesinde uzun süredir verememiş olduğum kilolarımı verdim . Belli aralıklar ile yapmış olduğum yöntemler başarılı olmamıştı. Aslı hanımın samimiyeti ve güven vermesi sayesinde başardım iyiki tanımışım dediğim ve güvendiğim tek diyetisyen diyebilirim .

     • Resim Yok

      Aslı Hocam birtanedir. Kendisiyle öyle güzel anlaşıyor ve devam ediyoruz ki Şehir değiştirmiş olmasına rağmen irtibatımız hiç kopmadı Online Diyetle tam gaz devam ediyoruz. -22 Kg Aslı hocam sayesinde. Sağlıklı Beslenmeyi benimseten ve yaşam tarzı haline getirmeme en büyük yardımcıdır güzel hocam.

      • Resim Yok

       Yıllardır veremediğim kiloyu Aslı hanım ile verdim.. uzun uzun beni dinleyen sabırla cevaplayan aslı hanıma çok teşekkür ediyorum. Sayesinde doğum kilolarımı sağlıklı bir şekilde verdim. Şimdi ikinciye hamileyim. Hamilelik sürecinde de beslenmemi birlikte düzenliyoruz. Herkese tavsiye ederim. Güler yüz ve ilgi alaka on numara. Saat kaç olursa olsun ulaşılabilir olması için güven verici. Başarılarının devamını diliyorum 👏

       • Resim Yok

        Bariatrik cerrahi sonrası beslenme yazısını çok beğenmiştim ayrıntılı bir şekilde birçok konuya değindiğini görünce kendisine ulaştım. Sadece bilgi vermekten öte bir yaklaşımı var beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bana bir çok örnek ile anlattı beni önce sürece hazırladı sonrada programa soktu. Gerçekten hızlı ve güzel sonuçlar aldım işinde uzman ve güvenilir bir Diyetisyen .

         Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

         capt

         Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner Bilgiler

         2013 yılında başarı bursu ile kazandığı Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olup Diyetisyen ünvanını aldmıştır . Lisans tezini ‘Diyaliz Hastalarında Albumin Eksikliği ve Etkileri’ üzerine tamamlamıştır. 2017 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda başladığı yüksek lisans eğitim programına yine başarı bursu alarak devam ettmiş ve 2020 yılında başarıyla mezun olarak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldımıştır.

         İhtisaslar

         • Diyetisyen
         • Beslenme ve Diyetetik

         Randevu Al

         * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

         Adres