Kurumlar
Anasayfa
Poliklinikler

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

5.0
1 Paylaşım

Adresler ve Hizmetler

 • Online
 • Büyük Anadolu Hastaneleri
Açık Adres

Hizmetler
Tüm Hizmetleri Gör
Hizmetleri Kısalt
Hastalıklar
Tüm Hastalıkları Gör
Hastalıkları Kısalt
Sigortalar
Tüm Sigortaları Gör
Sigortaları Kısalt
Kabul Edilen Yaş Grubu

Konum

Paylaşımlar

Galeri

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner için bir yorum yazın

 • Resim Yok

  Aslı hanım sayesinde uzun süredir verememiş olduğum kilolarımı verdim . Belli aralıklar ile yapmış olduğum yöntemler başarılı olmamıştı. Aslı hanımın samimiyeti ve güven vermesi sayesinde başardım iyiki tanımışım dediğim ve güvendiğim tek diyetisyen diyebilirim .

 • Resim Yok

  Aslı Hocam birtanedir. Kendisiyle öyle güzel anlaşıyor ve devam ediyoruz ki Şehir değiştirmiş olmasına rağmen irtibatımız hiç kopmadı Online Diyetle tam gaz devam ediyoruz. -22 Kg Aslı hocam sayesinde. Sağlıklı Beslenmeyi benimseten ve yaşam tarzı haline getirmeme en büyük yardımcıdır güzel hocam.

 • Resim Yok

  Yıllardır veremediğim kiloyu Aslı hanım ile verdim.. uzun uzun beni dinleyen sabırla cevaplayan aslı hanıma çok teşekkür ediyorum. Sayesinde doğum kilolarımı sağlıklı bir şekilde verdim. Şimdi ikinciye hamileyim. Hamilelik sürecinde de beslenmemi birlikte düzenliyoruz. Herkese tavsiye ederim. Güler yüz ve ilgi alaka on numara. Saat kaç olursa olsun ulaşılabilir olması için güven verici. Başarılarının devamını diliyorum 👏

 • Resim Yok

  Bariatrik cerrahi sonrası beslenme yazısını çok beğenmiştim ayrıntılı bir şekilde birçok konuya değindiğini görünce kendisine ulaştım. Sadece bilgi vermekten öte bir yaklaşımı var beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bana bir çok örnek ile anlattı beni önce sürece hazırladı sonrada programa soktu. Gerçekten hızlı ve güzel sonuçlar aldım işinde uzman ve güvenilir bir Diyetisyen .

Yorum Gönder (İsminiz Gizli Kalacaktır)

capt

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner Bilgileri

2013 yılında başarı bursu ile kazandığı Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olup Diyetisyen ünvanını aldmıştır . Lisans tezini ‘Diyaliz Hastalarında Albumin Eksikliği ve Etkileri’ üzerine tamamlamıştır. 2017 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda başladığı yüksek lisans eğitim programına yine başarı bursu alarak devam ettmiş ve 2020 yılında başarıyla mezun olarak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldımıştır.

İhtisaslar

 • Diyetisyen
 • Beslenme ve Diyetetik

Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Adres