Yükleniyor

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

5.0
Yorum Sayısı4
Sağlık Rehberi1

Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzman Diyetisyen Aslıhan Şahiner Beslenme ve Diyet Kliniği
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

    2013 yılında başarı bursu ile kazandığı Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olup Diyetisyen ünvanını aldmıştır . Lisans tezini ‘Diyaliz Hastalarında Albumin Eksikliği ve Etkileri’ üzerine tamamlamıştır. 2017 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda başladığı yüksek lisans eğitim programına yine başarı bursu alarak devam ettmiş ve 2020 yılında başarıyla mezun olarak “Uzman Diyetisyen” ünvanını aldımıştır.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dyt. Aslıhan Şahiner için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Aslı hanım sayesinde uzun süredir verememiş olduğum kilolarımı verdim . Belli aralıklar ile yapmış olduğum yöntemler başarılı olmamıştı. Aslı hanımın samimiyeti ve güven vermesi sayesinde başardım iyiki tanımışım dediğim ve güvendiğim tek diyetisyen diyebilirim .

      • Resim Yok

       Aslı Hocam birtanedir. Kendisiyle öyle güzel anlaşıyor ve devam ediyoruz ki Şehir değiştirmiş olmasına rağmen irtibatımız hiç kopmadı Online Diyetle tam gaz devam ediyoruz. -22 Kg Aslı hocam sayesinde. Sağlıklı Beslenmeyi benimseten ve yaşam tarzı haline getirmeme en büyük yardımcıdır güzel hocam.

       • Resim Yok

        Yıllardır veremediğim kiloyu Aslı hanım ile verdim.. uzun uzun beni dinleyen sabırla cevaplayan aslı hanıma çok teşekkür ediyorum. Sayesinde doğum kilolarımı sağlıklı bir şekilde verdim. Şimdi ikinciye hamileyim. Hamilelik sürecinde de beslenmemi birlikte düzenliyoruz. Herkese tavsiye ederim. Güler yüz ve ilgi alaka on numara. Saat kaç olursa olsun ulaşılabilir olması için güven verici. Başarılarının devamını diliyorum 👏

        • Resim Yok

         Bariatrik cerrahi sonrası beslenme yazısını çok beğenmiştim ayrıntılı bir şekilde birçok konuya değindiğini görünce kendisine ulaştım. Sadece bilgi vermekten öte bir yaklaşımı var beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bana bir çok örnek ile anlattı beni önce sürece hazırladı sonrada programa soktu. Gerçekten hızlı ve güzel sonuçlar aldım işinde uzman ve güvenilir bir Diyetisyen .

         Ücretsiz Randevu Al

         * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

         Adres

         Cumhuriyet mah. Alparslan bulvarı Sungur apt. no:32 kat:3 daire:6 Atakum Samsun, Atakum, Samsun