Yükleniyor

Psk. Aslıhan Doğu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Aslıhan Doğu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Aslıhan Doğu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Aslıhan Doğu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Ema Psikolojik Danışmanlık Merkezi İzmir
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Aslıhan Doğu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Aslıhan Doğu

    Psk. Aslıhan Doğu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Aslıhan Doğu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Aslıhan Doğu Bilgiler

      Psikolog & Aile Danışmanı Aslıhan Doğu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunudur. Üniversite döneminde gönüllü olarak Anaokullarında ve Psikolojik Danışmanlık merkezlerinde Stajyer Psikolog olarak görev almış; üniversitede öğretilen teorik bilgiyi, pratiğe uyarlayarak mesleğini sahada icra etmeye daha öğrenciyken başlamıştır. Üniversitesinin son yıllarından itibaren Psikoterapi eğitimlerine katılarak alanında uzmanlaşmayı hedeflemiştir. Milli Eğitim Bakanlığının verdiği 464 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını almıştır. İletişimde dil ve bedenin gerekli önemine dikkat çekmek ve iletişimde eksik olan kişilere yol gösterebilmek amacıyca Diksiyon ve Etkili konuşma, Topluluk Önü Konuşma ve Beden Dili üzerine eğitimler almıştır. İleri seviyede İngilizce, orta seviyede İspanyolca ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir. Uyguladığı Teknikler: Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, MMPI, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Uyguladığı Alanlar: Depresyon, Anksiyete, Fobiler, Panik Atak, Duygudurum bozuklukları, Cinsel Problemler, Yeme Bozuklukları, Insomnia, Evlilik ve Çift Problemleri, Travmalar.

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      İsmet Kaptan Mah. Sezer Doğan Sok. Terhan iş merkezi N:20 K:5 D:9, İzmir