Yükleniyor

Dyt. Aslı Limerer

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Aslı Limerer, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Aslı Limerer kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Aslı Limerer için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Aslınur Limerer
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Aslı Limerer

    Diyetisyen Aslı Limerer, 2019 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra kişisel ve mesleki gelişimi açısından eğitimine bir süre İngiltere’de devam ederek Yeme Bozukluğu hakkında sorun yaşayan kitlelerin psikolojisi ve tedavi yöntemlerini deneyimleyerek, kendi tekniklerini başarı ile geliştirme olanağı bulmuştur. 2021 yılında Kalifornia’da olan UC Berkeley Extention Üniversitesinde Nutrition and Eating and Weight Disorders (Beslenme ve Yeme Bozuklukları) eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimim boyunca İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi ve Fransız Lape Hastanesinde çalışmıştır. Aynı zamanda Dyt. Psk. M. Pırıl Şenol Duru’nun PIRILLA Beslenme Danışmanlığı gibi birçok kurumda bulunarak doğru beslenme hakkında kendini geliştirmiştir. Ek olarak, okuduğu yıllar boyunca Mindful Eating, Psikodiyet, Sporcu Beslenmesi, Diyabet, Bariatrik Cerrahi gibi birçok kongre ve seminerler ile teorik eğitimini pekiştirmiştir.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Aslı Limerer, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Aslı Limerer

    Dyt. Aslı Limerer, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Aslı Limerer için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Şenlikköy Mah. Ülkem Sokak No:37 D:2 Villa Yıldırım Florya, Bakırköy, İstanbul