Yükleniyor

Dyt. Asena Perçin Bahadır

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi1

Asena Perçin Bahadır, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir.Asena Perçin Bahadır kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Asena Perçin Bahadır için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Asena Perçin Bahadır Kliniği
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Asena Perçin Bahadır

    Merhaba, ben Diyetisyen ve Gıda Yüksek Mühendisi Asena PERÇİN BAHADIR. 2011 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Gıda Mühendisliği Bölümü'nü bitirdim ardından aynı üniversitede yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Beslenmeye olan ilgim beni yıllar sonra tekrar üniversite okumaya teşvik etti ve 19 Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nü bitirdim. Aldığım eğitim kalori bazlı bakış açısına sahipti ve bu mantığıma uygun değildi. Okumaya, arayışta olmaya devam ettiğim bir dönemde Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği ile tanıştım. Fonksiyonel tıbbın kök sebep analizi ve bütüncül bakış açısı beni tatmin etmişti. Fonksiyonel Tıp Akademisi'nden aldığım yoğun bir eğitim sonrası Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni oldum. 

     

    Meslek hayatımdan da bahsetmek isterim. 10 yıl gıda güvenliğine hizmet eden bir gıda analiz laboratuvarında Gıda Mühendisi olarak çalıştıktan sonra, istifa ederek kendi diyet kliniğimi açtım. Gıda Mühendisi kimliğimden de vazgeçmedim, elbette; çünkü o alanda eğitim almasaydım kendimi eksik hissederdim. Nontoxinlife markasını kurarak organik ve aflatoksinsiz kuruyemiş, kuru meyve ve baharatların e-ticaret üzerinden satışına başladık. 2020 yılından bu yana bu alanda da hizmet veriyoruz.

     

    Kliniğimizde obezite tedavisi, bütüncül bakış açısı ile kronik ve otoimmün hastalıklarda beslenme tedavisi, eliminasyon diyeti, ketojenik diyet, aralıklı oruç, histamin diyeti, SİBO diyeti gibi alanlarda kişiye özel uyguladığımız sürdürülebilir diyet programları ile yüz yüze ve online olarak hizmet vermekteyiz. 

     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Dyt. Asena Perçin Bahadır

    Dyt. Asena Perçin Bahadır, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Asena Perçin Bahadır için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Güzelyalı Mahallesi. Atatürk 3. Kısım Bulvarı. No: 174 Ramiz Taş Apt. Kat:3 Daire:9 ATAKUM / SAMSUN