Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Alper Burak Uslu, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Alper Burak Uslu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Alper Burak Uslu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İstanbul
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Alper Burak Uslu

    Ankara Tevfik Fikret Lisesi'nden 2005 yılında Türk ve Fransız lise denklik (baccalauréat) diplomalarıyla mezun oldum. Aynı yıl Montpelier Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden kabul almama karşın tercih ettiğim Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başlayarak 2011 yılında mezun olarak "Tıp Doktoru" ünvanına hak kazandım. 2012 yılında Tıpta uzmanlık sınavında Türkiye 306. olarak ülkemizin en köklü plastik cerrahi kliniklerinden olan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde asistan olarak uzmanlık eğitimime başladım ve Kasım 2017'de uzmanlık eğitimimi tamamlayarak "Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Hekimi" ünvanını aldım. Aynı sene Karaman Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmet görevine atandım. Estetik Cerrahi, ameliyatsız estetik işlemler, el cerrahisi, mikrocerrahi ve ağız-yüz-çene cerrahisinde çok sayıda (>1000) operasyon gerçekleştirdim. Birçok ulusal ve uluslarası eğitim, sempozyum ve kongrelere katılarak teorik ve pratik bilgi ve becerilerimi geliştirmeyi amaçladım. İyi hekimlik ve cerrahlığın ömür boyu süren bir gelişim ve yarış olduğunu düşünerek kendim ve hastalarım için her zaman en iyisini sağlamak olan hedefim doğrultusunda çalışmalarıma devam etmekteyim.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Alper Burak Uslu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Alper Burak Uslu

    Op. Dr. Alper Burak Uslu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Alper Burak Uslu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Altunizade, Vanity Estetik / Vanity Cosmetic Surgery Hospital, Tophanelioğlu Cd. No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul