Yükleniyor

Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • ÖZEL YILDIRIM ARİTMİ HASTANESİ / BURSA
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy Orta, lise eğitimlerini İstanbul İtalyan Lisesinde tamamladı. Buradan İyi dereceyle mezun olmuştur. Bu başarıdan dolayı kısa süreli bir burs kazandı ancak daha sonraki akademik yıllarında ailesinin maddi desteği sayesinde İtalyada Padova Üniversitesinde Tıp Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra İngiltere'ye giderek Brighton şehrinde Brighton General Hospital hastanesinde ücretsiz (observer doktor) olarak 3-4 ay çalıştı ve Türkiye'ye döndü.  İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları bölümünde 4 sene asistan olarak çalıştı ve uzmanlığını buradan aldı.Daha sonra Ardahan Askeri Hastanesinde, Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışma hayatına başladı. Mecburi hizmet görevini, Ağrı Doğu Beyazıt Devlet Hastanesinde tamamladı. Kısa bir müddet Şişli eftal Hastanesinde Çocuk Hastalıkları uzmanı olarak çalıştı.Sonrasında Özel Bursa Konur Hastanesinde Çocuk Uzmanı olarak görev yaptı. Son olarak Bursa Ayten Bozkaya Çocuk Hastanesinde çalıştı. Bu hastanede normal çocuk muayenesi yanında aynı zamanda spastik çocuklarada hizmet vermekteydi. Aynı hastanede 22 sene hizmet verdikten sonra 15.06.2022 tarihinde emekli olmuştur mesleğinde 39. yılına giren Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy çalışma hayatına önce özel bursa ceylan Hastanesi'nde kısa bir müddet çalıştıktan sonra şuan Bursa Özel Yıldırım aritmi hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir. 

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dr. Alpaslan Akmansoy için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     K.Balıklı Mah. A.Galip Yıldız Cad. Ayten Bozkaya, Osmangazi, Bursa