Yükleniyor

Dyt. Ali Koşar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Ali Koşar, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Ali Koşar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Ali Koşar için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Ali Koşar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Ali Koşar

    Dyt. Ali Koşar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Ali Koşar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dyt. Ali Koşar Bilgiler

      Diyetisyen Ali Koşar ilk ve orta öğrenimini Bucak Oğuzhan İlköğretim okulunda liseyi de Bucak Adem Tolunay Fen Lisesinde tamamladı. Üniversite için İzmir'e yerleşti ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2019 'da Mezun oldu. Okul Hayatı boyunca Sınıf temsilciliği ve Bölüm temsilciliği yaptı. Üniversite 2. sınıftan itibaren Diyetetikçü Beslenme ve Diyet Topluluğunda Denetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Öğrenimi boyunca birçok kongreye katıldı ve bazı kongrelerde gerek görevli gerekse poster sunumu gerçekleştirdi.Türkiye Diyetisyenler Derneğinin öğrenci komisyonu yapılanmasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesinin temsilcisi oldu.İzmirde düzenlenen derneğin Onkoloji kongresinde dernek standında görevliydi. İzmirde düzenlenen Uluslararası sağlıklı beslenme gastrointestinal hastalıklar kongresinde ege ve ikc'nin düzenlediği görevliydi. Anne ve çocuk beslenmesi stajını S.B.Ü Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ve Çiğli Bölge eğitim hastanesinde tamamladı. Bu staj süresi boyunca nörolojik hastalıklarda ketojenik diyet eğitim sunumu ve çölyak hastalarında beslenme sunumu hazırladı.. Hastalıklarda Tıbbi beslenme tedavisi stajını İzmir Atatürk Eğitim Araştırma hastanesinde tamamladı ve stajında onkolojide beslenme sorunları sunumu hazırladı. Topluluğunun kariyer gününde onkolojide beslenme vaka sunumu gerçekleştirdi. Toplu Beslenme Sistemleri stajını İzmir Atatürk Eğitim Araştırma hastanesinde ve okulu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Yemekhanelerinde tamamladı.Yemekhane hijyen ve sanitasyon sunumu hazırladı. Sporcu Beslenmesine olan ilgisinden dolayı 1. sınıftayken Karşıyaka Basketbol Takımı röportaj ve araştırma 2. sınıfta Kayseride kongrede Sporcularda hidrasyon ve dehidratasyon poster sunumu 3. sınıfta seminer olarak Sporcu beslenmesinde ergojenik ürünler 4. sınıfta bitirme tezi olarak da Spor yapan üniversite öğrencilerinde supplement kullanımı antropometrik ölçümler ve beslenme durumunun saptanması tamamladı. Mesleğine katkı sağlamak amacıyla okul hayatında seçmeli derslerinde yemek kültür ve tarihi yabancı dil olarak da ingilizcenin yanında japonca dersi aldı.Gentest enstitü genetik test eğitimi ve yetkili uygulayıcı sertifikası aldı. Öğrencilik hayatında katıldığı ve görevli olduğu kongreler boyunca aktif bir rol içerisindeydi. Okul bölümün ilk mezunları ve ilk mezun temsilcisi olarak bitirdi. Okul hayatında Toplum Gönüllüleri Vakfı topluluğunda görev ve burs aldı aynı zamanda Dokuz Eylül Rotary Kulübü - Rotary 2440. 'dan burs aldı. Aralık 2019'un son haftasında yeni yıla girerken yeni hedefler ve amaçlar için Ali Koşar Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi'ni faaliyete geçirdi.

      İhtisaslar

      • Diyetisyen

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:113/1, Antalya