Yükleniyor

Dyt. Alden Ünlügenç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Alden Ünlügenç, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Alden Ünlügenç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Alden Ünlügenç için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Alden Ünlügenç
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Alden Ünlügenç

    2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden yüksek başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından 6 yıl Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışmıştır. Bu süreçte ağırlık yönetimi ve kan şekeri regülasyonu gibi rutin hasta takipleri dışında; kişisel özverisi ile çocuk ve yetişkin endokrin, çocuk ve yetişkin hematoloji/onkoloji, nöroloji, fizik tedavi, dermatoloji, genel cerrahi (bariyatrik cerrahi), genel pediatri, metabolizma hastalıkları, kadın doğum ve jinekoloji (gebelik diyabeti), genel pediatri, nefroloji, pediatrik gastroenteroloji ve beslenme (özellikle çölyak, gelişim geriliği ve crohn hastalığı), göğüs hastalıkları, yetişkin psikiyatri gibi birim ekipleri ile çalışarak ayrıca klinik tecrübeler edinmiştir. Eğitim ve iş hayatı boyunca birçok alanda seminer ve kongrelere katılmış, eğitimler almanın yanı sıra birçok stajyer diyetisyenin mesleki gelişimine katkıda bulunmuştur. Buna ek olarak, Toros Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde akademisyenlerce belirlenen derslerde konuk eğitmen olarak diyetisyen olma yolundaki öğrencilerin teorik ve pratik mesleki eğitimlerine keyifle katkıda bulunmaktadır. 2019 yılında başladığı Mersin Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans tezi devam etmektedir. 2020 yılında Yeditepe Üniversitesinden aralarında Prof. Dr. Erdem Yeşilada, Doç. Dr. Engin Celep ve Doç.Dr. Etil Güzelmeriç'in de eğitmen kadrosunda bulunduğu Fitoterapi eğitiminin ardından sınavda başarı göstererek Fitoterapi sertifikası almaya hak kazanmıştır. 2021 yılına girerken, uzun süredir istediği Adana'ya geri dönme planını artık gerçekleştirmeye karar vermiştir. Bu dönüşün ardından Klinik Diyet'i kurarak hastanede geçen meslek hayatı boyunca tüm birimlerde edindiği tıbbi beslenme tedavisi tecrübeleri doğrultusunda danışan kabulüne başlamıştır.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Alden Ünlügenç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Alden Ünlügenç

    Dyt. Alden Ünlügenç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Alden Ünlügenç için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Cemalpaşa, Gazipaşa Blv, Seyhan, Adana