Yükleniyor

Dr. Ahmet Çelik

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Ahmet Çelik, Fitoterapi alanında hizmet vermektedir. Dr. Ahmet Çelik kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Ahmet Çelik için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Dr. Ahmet Çelik, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Dr. Ahmet Çelik

     Dr. Ahmet Çelik, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Dr. Ahmet Çelik için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Dr. Ahmet Çelik Bilgiler

       1984 yılında Osmaniye’de doğdum. İlk öğrenimimi Hatay’da, ortaokul ve liseyi memleketim Kayseri’de tamamladım.2003 yılında kazandığım Uludağ Üniversitesi tıp fakültesinden 2010 yılında mezun olup meslek hayatıma başladım.5 yıl boyunca Şanlıurfa ve Çorum illerinde Sağlık bakanlığına bağlı farklı birimlerde hekim olarak görev yaptım.Bu süre zarfında özellikle kronik, müzmin rahatsızlıkların asıl sebepleri ve tedavisi konusundaki belirsizlikler ve yetersizlikler; tedavi amacıyla kullanılan ilaç ve yöntemlerin yan etkisi ve komplikasyonları beni doğal tıp yöntemlerine yönlendirdi.Başta Fitoterapi (bitkisel tedavi) olmak üzere doğal tıpla ilgili sağlık bakanlığı onaylı bir çok sertifika aldım.Bu konuda bakanlığın yetkilendirdiği ilk ve sayılı hekimlerdenim.Doğal tıpla ilgili bir çok kongre ve bilimsel toplantıya katıldım.2015 yılında sağlık bakanlığındaki resmi görevimden ayrılıp 4 yıl boyunca memleketim Kayseri’de doğal tıp yöntemleri ile hastalarıma tedavi uyguladım. 2019 yılı itibariyle de Ankara’daki Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kliniğimde hastalarımın şifasına vesile olmaya çalışıyorum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

       İhtisaslar

       • Fitoterapi

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.