Yükleniyor

Prof. Dr. Adalet Demir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Adalet Demir, Göğüs Cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Adalet Demir kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Adalet Demir için randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Adalet Demir

Tıp Eğitimi; İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1995) Uzmanlık eğitimi; Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göğüs Cerrahisi alanında tamamlamıştır( 2002) Doçent; Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Profesor; İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Akciğer Nakli Eğitimi; Leuven University Hospitaly, Lung Transplantation Center, Department of Thoracic Surgery, Leuven, Belgium İDARİ GÖREVLER İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Göğüs Cerrahsi Anabilim Dalı Başkanlığı İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Akciğer Nakli Merkezi sorumlu uzman yardımcısı Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Akciğer Nakli Merkezi sorumlu uzman yardımcısı Türk Toras Derneği Akciğer Nakli Çalışma Grup Başkanlığı Türk Göğüs Cerrahisi Derneği Akciğer Nakli Çalışma Grup Başkanlığı

Sağlık Rehberi

Prof. Dr. Adalet Demir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Prof. Dr. Adalet Demir

Prof. Dr. Adalet Demir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Prof. Dr. Adalet Demir için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.