Yükleniyor

Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy

    *Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. *Aile Danışmanlığı Eğitimi(Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) * Psikodrama Grup Terapistliği Eğitimi Psikodrama co-terapist (2011-2015) * "Tanımlanamayan İnfertilitede Anne Rolünün Kuşaklararası Aktarımı" tezi ile Psikodrama Grup Psikoterapisti ünvanını almıştır.(2015-2018) (İstanbul Psikodrama Enstitüsü/İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü) *Doğuma Hazırlık Eğitmenliği ve Doulalık (İstanbul Doğum Akademisi-2018) *Hamile ve Doğum Psikoterapistliği (İstanbul Doğum Akademisi-2018) Eğitimi Boyunca Çalıştığı Eğitmen Psikodramatistler; Jacob Gershoni (LCSW, CGP, TEP, Co-Director of the Psychodrama Institute of New York, and a member of the executive Council of the American Society of Group Psychotherapy and Psychodrama.) Marcia KARP (Trainer, Educator and Practitioner of Psychodrama,United Kingdom Council of Psychotherapists) Neşe KARABEKİR (Uzman Psikolog, Psikoterapist, Psikodrama Grup Psikoterapisti ve Eğitmeni) Deniz ALTINAY(Uzman Psikolojik Danışman, Psikoterapist, Psikodrama Grup Psikoterapisti, Enstitü Başkanı) gibi alanın uzmanları ile teorik ve uygulamalı çalışmalara katılmıştır. Uzmanlık Alanları: *Bireysel Psikoterapi *Aile- Çift ve İlişki Danışmanlığı *Çocuk Psikoterapisi *Hamile ve Doğum Psikoterapisi *Grup Psikoterapisi Erciyes Anadolu Holding kuruluşu olan İstikbal (Merkez Çelik) AŞ. de ve ayrıca çeşitli endüstri kuruluşlarında psikolojik danışmanlık - endüstriyel eğitim/danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy

    Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Dan. Abdulkadir Yiğitsoy için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     ANDA PSİKOLOJİK DANIŞMA MERKEZİ Tacettinveli Mahallesi Deliklitaş Caddesi No:12/11 Melikgazi, Kayseri