Yükleniyor
Fizyo Reform Samsun Atakum

Fizyo Reform Samsun Atakum

Klinik

Tümünü Gör
Gizle

Mimar Sinan Mh. 166. Sk. No: 4/A Atakum/SAMSUN

Kuruma Kayıtlı 1 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Klinik Doktorları/Uzmanları

Fzt. Didem Güven

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Fizyo Reform Samsun Atakum

Fizyo Reform Samsun Atakum

 

14 yıllık deneyimlerimizle ve aldığımız eğitimlerle mesleğe gönlünü vermiş iki fizyoterapist arkadaş olarak bizler, bilgi ve tecrübelerimizi sizlere ulaşılabilir, kaliteli ve konforlu hizmet vermek için yola çıktık.
Bütün bunları gerçekleştirebilmek için aylarca süren çalışmalarımızda insanların ihtiyaçlarına yönelik en iyi hizmeti verebilmek için çok uğraşlar verip, bugün hayalini kurduğumuz Fizyoreform Sağlıklı Yaşam Merkezi'ni kurduk.

Fizyo Reform Neden Varız ?

Bizi tercih eden kişilerin konsantrasyondan odaklanmaya, nefesten doğru duruşa ve bunu günlük hayatlarına taşıyabilme alışkanlığını kazandırma gönüllüsüyüz. Hedefimiz kişilerin bedensel farkındalıklarını arttırmak, bedenlerinin gücüne güç katmak, sağlıklı, dinamik ve fit bir bedene en doğru tekniklerle kavuşmalarını sağlamak oldu. Öte yandan bedensel problemi olan tüm çocuklarımıza günümüz uygulamalardan farklı pencereden bakarak onların bağımsızlığına en kısa sürede kavuşmalarını sağlayabilmek için buradayız.

 

Fizyo Reform Prensiplerimiz

  1. Din, dil, ırk, milliyet, uyruk, cinsiyet ve sosyal sınıf ayrımı yapmaksızın öncelikle insan onurunu korumak, her koşulda insanların sosyal ve yasal haklarına, kişiliklerine, özellerine ve benliklerine saygı göstermek, çalışanların ve üyelerin mahremiyet hakkına uygun davranmak ve güvenliklerini sağlamak.
  2. Güleryüzlü, başarılı, kendini sürekli geliştirebilen, mutlu ve kurumu sahiplenmiş profesyonellerle ekip ruhu içinde çalışmak, çalışanların bu nitelikleri kazanabilmeleri ve geliştirebilmeleri için onları desteklemek, teşvik etmek.
  3. Kurum ve kurumu oluşturan bireyler olarak devamlı gelişme çabası göstermek, yaptığımız işi ölçmek ve değerlendirmek, daha iyiye ulaşmak adına eleştiriye açık ve yenilikçi olmak, fark yaratmak, gelişimi sürekli ve sürdürülebilir kılmak, bu yöndeki çabaları desteklemek ve teşvik etmek.
  4. Bireysel egzersiz programına katılan üyelerimizin endişelerini giderecek şekilde bilimsel anlatım ve açıklamalarla onları doğru yönlendirmek, programlarını doğru beslenme ve doğru egzersiz ilkeleriyle gerçekleştirmelerini, sporu zevk alarak yapmalarını ve bu kurumda bulunmaktan mutluluk duymalarını sağlamak, onlara karşı ilgili ve destekleyici olarak kuruma ait olma duygularını geliştirmek.
  5. Hizmetlerimizi, müşteri ve sağlık odaklı bir yaklaşımla, bütünsel kaliteyi yansıtacak ve saygınlığımızın ve oluşturulan güvenin sürekliliğini sağlayacak tarzda, dürüst, temiz, doğru, zamanında, aksaksız, güleryüzlü, içten, olumlu, profesyonel bir anlayışla, elit bir ortamda ve etik kurallara uyarak sunmak.

Klinik Galerisi

doktor uzman

Klinik Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Klinik Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

Fizyo Reform Samsun Atakum Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Mimar Sinan Mh. 166. Sk. No: 4/A Atakum/SAMSUN

Doktor Seçiniz