Yükleniyor
Samsun Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Samsun Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Yenimahalle, 187. Sk. no:35, 55080 Canik/Samsun

Kuruma Kayıtlı 1 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

Uzm. Dr. Orhan Akdeniz

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Samsun Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

2005 yılı Temmuz ayında Samsun Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezimiz, 2006 yılı Ağustos ayında ise Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezimiz faaliyete başlamıştır. 2010 yılında Samsun’da 25 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanemiz hizmete girmiş olup, Kocaeli ilinde bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimiz de 27 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine dönüştürülmüştür.

ROMATEM 2012 yılında büyümeye devam ederek İstanbul Bostancı’da Türkiye’nin ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezini açarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında önemli bir adım atmıştır. Aynı yıl içinde Nişantaşı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğimiz de hizmete açılmıştır.

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu olarak Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Ordu Devlet Hastanesi, Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi’nde verdiğimiz Hizmetleri başarı ile tamamladık.

Bursa’da 50 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dalı Hastanemiz Mart 2014 tarihinden itibaren faaliyete geçmiştir.

Romatem; Türkiye’de çok az sayıda bulunan Yürüme Robotu (felçli hastalar ve yürüyüş bozukluğu olan hastalar için yürüyüş robotu) cihazı, Armeo spring-Armeo power omuz-kol robotu ve Amadeo el-parmak robotu, bel ve boyun ağrılarında yeni çözüm olan Vertetrac cihazı, bel ve boyun kireçlenmelerinde yüksek yoğunluklu lazer tedavisi olan HILtherapy cihazı ve skolyoz (omurga eğriliği) tanısında kullanılan Diers 4d formetrıc skolyoz ölçüm cihazını ve ameliyat olması önerilen ya da ameliyat olup iyileşememiş bel ve boyun fıtığı hastalarında tedavi imkanı sunan ICSC 2.0 Spinal dekompresyon cihazını da hastaların tedavisinde kullanılmak üzere bünyesinde bulundurmaktadır

Vizyonumuz

Bilimsellik, yüksek teknoloji ve etik olmak temel ilkeleriyle yola çıkan ve büyük bir fikre dönüşen ROMATEM’ i sağlık alanında tüm Dünya’da bilinen bir Türk markası yapmak gerçek vizyonumuzdur.

Misyonumuz

İnsanı bağımlılıktan bağımsızlığa yani özgürlüğe ve hürriyete kavuşturmak uğraşımızın adıdır Rehabilitasyon. Sağlığın başka bir alanına benzemez bizim işimiz. Günler, haftalar, aylar ve hatta yıllarca uğraşırız. Biliriz ki başarı çok çalışmakla kazanılır. Tıpkı hürriyet gibi, özgürlük gibi.. Budur işte bizim misyonumuz.

Hakkımızda

Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Romatem, Rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk ve tek zincir sağlık markasıdır. Amacımız, Romatem’i Uluslararası alanda bilinirliği olan bir Türk Sağlık markası yapmaktır. Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam ediyoruz.

Romatem marka yolculuğunun kronolojisi;

  • 2005 yılı: Samsun Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
  • 2006 yılı: Kocaeli Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
  • 2010 yılı: Samsun 27 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Hastanesi, Kocaeli 27 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Hastanesi
  • 2010-2012 yılı: Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İşletmeciliği
  • 2009-2012: Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Ordu Devlet Hastanesi, Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi ,Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fizik Tedavi Kliniği hizmet alım işleri başarı ile tamamlanmıştır.
  • 2012 yılı: Türkiyenin ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezi İstanbul Bağdat caddesinde hizmete açılmıştır. Nişantaşı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi şubemiz hizmete açılmıştır.
  • 2014 yılı: Bursa 46 yatak kapasiteli Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Hastanemiz yılın ilk çeyreğinde hizmete açılmıştır.

Temel İlke ve Değerlerimiz;

Şeffaflık, hesap verebilirlik, hasta güvenliği, dayanışma ve işbirliği, değişim ve gelişimlere açık, saygın, dürüst ve güvenilir, süreklilik ve erişebilirlik, verimlilik, etkin ve etkili hizmet vermektedir.

Hastane Galerisi

doktor uzman

Hastane Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

Samsun Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Yenimahalle, 187. Sk. no:35, 55080 Canik/Samsun

Doktor Seçiniz