Yükleniyor
Medical Park Ordu

Medical Park Ordu

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Akyazı Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 9 Ordu

Kuruma Kayıtlı 1 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

Op. Dr. Nükhet Zaim

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Medical Park Ordu

Medical Park Ordu Hastanesi

Medical Park Ordu Hastanesi açıldığı günden bugüne Ordu ili başta olmak üzere, tüm Karadeniz halkının sağlık anlamında güvenle başvurduğu bir adres olarak faaliyetlerine devam ediyor. Medical Park Ordu Hastanesi bünyesinde; en son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 19'u genel yoğun bakım, 10'u koroner yoğun bakım, 6'sı KVC ve 12'si yenidoğan yoğun bakım olmak üzere toplam 47 yoğun bakım yatağı ile birisi KVC'ye ait olmak üzere, tam donanımlı 6 ameliyathane ve 38 gözlem yatağı dahil 206 yatak bulunuyor.

Kardiyoloji, KVC, tıbbi onkoloji, gastroenteroloji, plastik ve estetik cerrahi, psikiyatri bölümleri başta olmak üzere, bütün uzmanlık dallarında hizmet veren Medical Park Ordu Hastanesi'nde hastaların rahatı için her ayrıntının düşünüldüğü hasta odalarında; hemşire çağrı sistemi, bilgisayar erişim sistemi ve kumanda edilebilir hasta yatağı mevcuttur. Enfeksiyon hastaları için özel olarak hazırlanmış, gerekli izolasyonun sağlandığı süit odalar, yatan hasta servisinde hastaların hizmetine sunuluyor.

Acil servis bünyesinde, CPR odası, ilk müdahale odası, pansuman odası, müşahede odası, hastaların mahremiyetinin sağlandığı özel gözlem odaları mevcuttur. Özel gözlem odaları doğrudan hemşire bankosuna bağlanmış monitör sistemi sayesinde doğru ve zamanında müdahale yapılabilmesi için gerekli ortamı sunmasının yanı sıra hijyenik koşulların da oluşturulmasını sağlıyor.

Medical Park Ordu Hastanesi'nde kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi bölümünde, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde; ileri teknolojik donanımlı anjiyo ünitesinde, deneyimli hekim kadrosuyla, koroner anjiyografi, kalp pili, EPS-Ablasyon, balon ve stend işlemleri, damar tıkanıklıkları ve ritim bozuklukları tedavisi başarıyla gerçekleştiriliyor. Ayrıca hastaya yapılan tetkikler sonucunda gerekli görüldüğünde, kalp ve damar cerrahisi kliniği ameliyathanelerinde ve yoğun bakım ünitelerinde uygun müdahaleler yapılabiliyor. Tıbbi onkoloji ünitesinde alanın uzman doktor, deneyimli personel ve hastane bünyesinde bulunan birçok branşla birlikte multidsipliner bir yaklaşımla kanser tanı ve tedavisinde hizmet veriliyor. Gastroneteroloji bölümünde karaciğer, mide, bağırsak ve tüm sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış endoskopi ünitesinde gastroskopi, kolonoskopi, safra yollarından ameliyatsız taş çıkarma işlemi ERCP, ağızdan beslenemeyen hastalarda mideye tüp yerleştirme işlemi başarıyla gerçekleştiriliyor. Beyin ve sinir cerrahisi ile nöroloji bölümünde EEG, EMG gibi ileri tanı yöntemleri sayesinde hastaların tanı ve tedaviye ulaşmaları sağlanıyor. Psikiyatri bölümünde psikiyatri uzmanı ve psikologtan oluşan bir ekip ile tüm psikolojik hastalıkların tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra rehabilitasyon hizmetleri de veriliyor. Göz bölümünde FFA, OCT, görme alanı ve FAKO ameliyat hizmetleri sunuluyor. Göğüs hastalıkları bölümünde; solunum fonksiyon testleri ve bronkoskopi uygulamaları gerçekleştiriliyor. Uyku laboratuvarında ise uyku konseyi ile uyku bozukluklarının teşhisi konuluyor ve tedavileri, ilgili bölümler ile işbirliği içerisinde yapılıyor.

Medical Park Ordu Hastanesi'ndeki, ileri düzey kompüterize radyoloji, MR, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi, mamografi, kemik dansitometri, floroskopi, mobil radyoloji cihazları gibi görüntüleme olanakları, tanı ve tedavi sürecinde etkin rol oynuyor. Özellikle hızın hayati önem kazandığı kardiyak panel testleri gibi tetkik ve tahlil sonuçları, pnömatik taşıma sistem sayesinde iletilmesi gereken birime hızla ulaştırılıyor. Medical Park Ordu Hastanesi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve nitelikli sağlık personeli ile Ordu ili başta olmak üzere, tüm Karadeniz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

Hastane Galerisi

doktor uzman

Hastane Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

Medical Park Ordu Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Akyazı Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 9 Ordu

Doktor Seçiniz