Yükleniyor
Atasam Hastanesi Çarşamba Tıp Merkezi

Atasam Hastanesi Çarşamba Tıp Merkezi

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Sarıcalı Mh., Yunus Emre Cd. No:14, 55500 Çarşamba/Samsun

Kuruma Kayıtlı 2 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

Atasam Hastanesi Çarşamba Tıp Merkezi

2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır. Atasam Hastanesi açık kalp cerrahisi ameliyatlarının da yapılabildiği 3 tam donanımlı ameliyathane ve 12’si  Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11'i Genel Yoğun Bakım, 6'sı K.V.C Yoğun Bakım, 7'si de Kroner Yoğun Bakım  olmak üzere toplam 100 yatak kapasitesine sahiptir.

Ayrıca yoğun bakım ünitelerinde de travma cerrahisi başta olmak üzere her türlü hasta kabulü yapılmaktadır. Atasam Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi Acil, branşlarında hizmet vermektedir.

Atasam Sağlık Grubu 60’yi aşkın hekimin deneyimlerini paylaşmış olması, 18 branş ve bünyesinde çalışan yaklaşık 450 personeli ile halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Atasam Sağlık Grubu bölgede ilk koroner anjiyografi  ve ilk açık kalp ameliyatı yapan kurumdur.  Bu özelliğiyle Kardiyoloji ve Kalp Damar Hastalıklarının teşhis ve tedavisinde öncü bir konuma sahip olan grubumuz hastalarımızın güvenle  başvurduğu sağlık kuruluşu haline gelmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ünitemizdeki 4 boyutlu USG cihazıyla da teşhis ve tedavide kolaylık ve güven sağlayan sağlık kuruluşu bu alanda da öncülüğünü korumaktadır. Karadenizde  yine bir ilki gerçekleştiren grubumuz alerjik rinitte son teknoloji olan RHİNOLİGHT cihazını KBB bölümüne kazandırarak bir ilki gerçekleştirmiştir.

Tecrübeli ve uzman hekim kadromuz  yönetiminde ki Yeni Doğan bakım ünitemiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın hayata tutunmaları için büyük bir özveriyle çalışmakta, bu alanda sıkıntı yaşayan bölge halkımızın umudu  olmayı sürdürmektedirler.

Hastanemizde bir çok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathanelerin yanısıra erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım üniteleri ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti sunulmaktadır. Radyoloji ünitesinde yapılan çekimler hızla değerlendirilerek raporlandırılmaktadır.

Klinik laboratuvar ulusal standartlar çerçevesinde tüm kliniklere ve hastalara hizmet vermektedir. Laboratuvar sonuçlarına elektronik ortamda kontrollü erişim sağlanmakta, böylelikle hasta hastaneye gelmeden test sonuçlarına güvenli bir şekilde ulaşabilmektedir.

Hasta odaları, hasta ve yakınlarının güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Hasta odalarında bulunan hemşire çağrı sistemi ile acil durumlarda hızlı müdehale edilebilirken kumandalı hasta yatakları hastanın uygun pozisyonda istirahatı için yatakların hemen yanında yer almaktadır. Hastane içinde yer alan kablosuz internet sistemi ile kesintisiz internet sunumu yapılmaktadır.


 

Hastane Galerisi

doktor uzman

Hastane Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

Atasam Hastanesi Çarşamba Tıp Merkezi Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Sarıcalı Mh., Yunus Emre Cd. No:14, 55500 Çarşamba/Samsun

Doktor Seçiniz