Yükleniyor

Op. Dr. Serdar Başer

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Serdar Başer, Kulak Burun & Boğaz alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Serdar Başer kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Serdar Başer için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Op. Dr. Serdar Başer, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Op. Dr. Serdar Başer

     Op. Dr. Serdar Başer, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Op. Dr. Serdar Başer için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Op. Dr. Serdar Başer Bilgiler

       Op. Dr. Serdar Başer 1986 yılında Kayseri’de doğdu. Lise eğitimini 2004 yılında Kayseri Sami Yangın Anadolu Lisesinde tamamladı. 2004-2006 yılları arasında Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünde okudu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini Kazandı ve 2012 yılında Tıp Fakültesini bitirerek tıp doktoru oldu. 2018 yılında SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinden ihtisasını aldı. 2018 Eylül ayında Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Yeterlilik Kurulu tarafından düzenlenen yazılı ve sözlü sınav sonrası yeterlilik belgesini aldı. Spesifik ilgi alanı olan yüz estetiği ile ilgili güncel literatürü yakından takip ederek bu alanda çok sayıda seminer ve eğitime katıldı. Şu anda Ankara’da maidan iş ve yaşam merkezinde kendi muayenehanesinde görev yapmaktadır.

       İhtisaslar

       • Türkiye Kulak Burun & Boğaz

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.