Yükleniyor

Uzm. Psk. Elif Gedik Yeşilyurt

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi1

Elif Gedik Yeşilyurt, Psikoloji alanında hizmet vermektedir.Elif Gedik Yeşilyurt kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Elif Gedik Yeşilyurt için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Gebze Pozitif Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Elif Gedik Yeşilyurt

    Maltepe Kadir Has Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimini tamamlayan Elif Gedik Yeşilyurt, Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanmış ve buradan bölüm üçüncüsü olarak yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. 

    Lisans eğitimi süresince hastane, psikolojik danışmanlık merkezi ve rehabilitasyon merkezi gibi kurumlarda gönüllü stajlar yapmıştır. 

    Ardından, Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programını başarı ile tamamlamış ve Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazanmıştır. 

    Yüksek lisans eğitimi kapsamında 84 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi ve yaklaşık bir yıl süren süpervizyon desteği almıştır. 

    Kaygı, depresyon, stres yönetimi, baş etme becerilerine duyulan güvensizlik, kararsızlık, ilişki problemleri, iletişim problemleri, motivasyon problemleri, panik bozukluk ve öfke kontrolü gibi konularda problem yaşayan ve destek almak isteyen yetişkin danışanlara online ve yüz yüze bireysel terapi hizmeti sunmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Psk. Elif Gedik Yeşilyurt

    Uzm. Psk. Elif Gedik Yeşilyurt, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Elif Gedik Yeşilyurt için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Hacıhalil Mahallesi. 1223. Sokak. No: 1 Gebze / Kocaeli