Yükleniyor

Psk. Cansu Kübra Taş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Cansu Kübra Taş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Cansu Kübra Taş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Cansu Kübra Taş için randevu alabilirsiniz.

Psk. Cansu Kübra Taş

Türkiye’nin Mersin şehrinde bulunan Çag Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum.Mersin Üniversitesinde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansı yapıyorum.Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Pedagojik Formasyon aldım.Çukurova Diyalog Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde sorumlu psikolog ve bir süredir vekil müdür olarak çalışıyorum.Dr JP Das PREP (Türkçe uyarlaması) uygulayıcısıyım.Özel Öğrenme Güçlüğü Testleri Ve Eğitim Uygulayıcısyım.Disleksi ve Hiperaktivite Derneği Adana bölge temsilciyim.(Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu)Festival Koordinatörü olarak Psikoloji Festivalleri düzenledim.Birçok dernek ve sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye ve gönüllü üyeliklerim bulunuyor.LİONS Club da bölgesel Adana UNİLEO kurucu üyeyim.Aktif olarak sosyal sorumluluk projelerini yürütmekteyiz.Genç Gönüllüler,TEMA,WHR(Worlds Human Relief) üyeliklerim bulunmaktadır.AFAD (ACİL YARDIM VE DESTEK )ekibi gönüllüsüyüm.

Sağlık Rehberi

Psk. Cansu Kübra Taş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Cansu Kübra Taş

Psk. Cansu Kübra Taş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Cansu Kübra Taş için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.