Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca

Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans öğrenimi sırasında Avrupa Birliği bursu almaya hak kazanmıştır. Lisans öğrenimi sırasında Uludağ Üniversitesi tarafından iki onur belgesi bir yüksek onur belgesine layık görülmüştür. Lisans öğrenimi sonrasında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans tezini, 54. Ulusal Psikiyatri Kongresinde "Cinsel Yönelimin Cinsel Mitler, Yetişkin Bağlanma Stilleri ve Toplumsal Cinsiyet Rolleri Üzerindeki Etkisi" başlığı ile sözel bildiri olarak sunmuştur. Stajlarını birden fazla psikolojik danışmanlık ofisinde ve yataklı psikiyatri hastanesinde gerçekleştirmiştir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmıştır. Uluslararası ve ulusal bir çok projede yer almış ve Youthpass Sertifikasına sahiptir. Şu an Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'nde psikodrama eğitimine,Rorschach ve Projektif Testler Derneği bünyesinde Tevfika İkiz Tunaboylu tarafından verilen Rorschach Testi (Yetişkin) eğitimine ve İstanbul Psikanaliz Derneği tarafından verilen "Psikanalize Giriş Konferansları" na devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Kl. Psk. Bedia Kalemzer Karaca için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.