Yükleniyor

Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Ayça Tuba Ulusoy Yamak, Periodontoloji alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Ayça Tuba Ulusoy Yamak kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Ayça Tuba Ulusoy Yamak için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Körfez Mah.Atakum Blv 21 / 13 Marina Vista
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy

    Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Prof. Dr. Ayça Tuba Ulusoy Bilgiler

      Samsun Anadolu Lisesi ve Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Dr. Ayça Tuba Ulusoy Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Çocuk Diş hekimliği Anabilim Dalı’nda doktora ve uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 2022 yılına kadar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde de lisans eğitimini tamamlamıştır.

      Dr. Ayça Tuba Ulusoy, yurt içi ve yurt dışı çeşitli saygın dergilerde birçok bilimsel makalesi bulunmaktadır. Türk Pedodonti Derneği, Uluslararası Pediatrik Diş hekimliği Derneği, Avrupa Çocuk Diş hekimliği Derneği, Uluslararası Dental Travmatoloji Derneği’nin de aktif üyesidir.

      Çocuk ve genç erişkin diş hekimliğinin tüm alanlarında 19 yıldır çalışan Dr. Ulusoy, Genel anestezi altında diş tedavilerini, Diş kırıkları ve Ağız/Çene yaralanmalarını, Kanal tedavisi ve rejeneratif endodontik tedavileri ve çocuk/genç erişkinlerde estetik tedavileri 2022 yılından beri özel kliniğinde tedavi etmektedir.

      İhtisaslar

      • Pedodonti

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Körfez Mahallesi Atakum Bulvarı No: 21/13 Marina Vista İş Merkezi Atakum / Samsun